Wpis z mikrobloga

#hive

1. Badź hive
2. nakładniaj do zapraszania innych do spróbowania usługi Hive
3. zrób program poleceń
4. nowy użytkownik dostaje 32 kredyty, a ty 10 kredytów (od 13 czerwca 15 kredytów)
5. uzyskane kredyty miały być do wykorzystania dożywotnie
6. wyslij maila ze zabierasz punkty
7. BRAK PROFITU

8. jednoczesnie podnieś cene za usługi

troche się wkurzyłem bo prawie kupiłem bilet do Lizbony bo chciałem zwiedzić miasto jeżdząc na ich hulajnogach (a nie mieszkam w żadnym mieście gdzie Hive funkcjonuje)

bardzo sie dziwie ze to jest jednak firma córka MyTaxi - FreeNow, bo obsługa klienta, sposób prowadzenia PR to nieba, a ziemia.
Gdy poprzednio zabrali ludziom punkty to sami złamali swój regulamin bo nawet nie wyslali maila informujacego o tym przed.
Miałem fanpage na FB gdzie tylko ogólnodostępne kody i newsy np o tej promocji z kartą miejską - prawie 2 tysiące lajków, czasem wiadomościach pomagałem użytkownikom - przyszło powiadomienie, że Hive sie zwrocil z prośbą o usuniecie i tyle.
¯\_(ツ)_/¯

Oczywiścię w mailu nie jest jasno wytłumaczone dlaczego zostały zabrane kody bez daty ważności - to w ogole legalne czy wprowadzanie konsumenta w błąd? #prawo

Pragniemy przypomnieć, że polityka korzystania z kodów zniżkowych Hive jest ograniczona do określonych promocji o zdefiniowanym czasie trwania obejmującym dany obszar. Kody zniżkowe i rabaty są również ograniczone do jednego na danego klienta i dane konto, bez możliwości łączenia kilku promocji jednocześnie.

Zgodnie z regulaminem firmy Hive, chcielibyśmy poinformować, że niektóre kody promocyjne wygasną ze skutkiem natychmiastowym.

Nie wpłynie to jednak na Państwa konto i mamy nadzieję, że nadal będą Państwo aktywnie korzystać z hulajnóg Hive i cieszyć się wieloma przejażdżkami.


jeżeli tyłek mnie boli to tylko dlatego że zrobili to bez mydła.
  • 9
@LubieKiedy: Nie ma sensu strzępić ryja. Też jeździłem na tych ich hulajnogach tylko będąc przejazdem we Wrocławiu - dwa razy jechałem, z czego raz jeszcze płaciłem bo nie było kodów a jeździłem na samym starcie gdy to wchodziło dopiero. A jak próbowałem ostatnim razem skorzystać z Hive to co chwilę albo problem z aplikacją albo z hulajnogą. Ostatecznie Hive odinstalowałem, a konto pora usunąć i polecam to wszystkim :)

Niech giną...
@mukisu: miałem ponad 11 tysiecy kredytów, zostawiono mi 165 (słownie sto sześćdziesiąt pięć ) kredytów
które nota bene i tak bym nie wyjeździł, ostatnio tylko kilka razy w Warszawie pojexdzilem bo byłem u znajomych

więc dzięki Hive za cały trud włożony w promowanie waszej marki, pomaganie na tagu na wykopie oraz na FB ( )

jak coś to frajerem miesiaca zostałem ja ( ͡° ͜