Wpis z mikrobloga

mireczki potrzebuje waszej rady.
Chcę sobie odłożyć do następnego sezonu troszke pieniędzy, powiedzmy 5k +- 1k i chce za to kupić motocykl. Ogólnie to doświadczenie z motocyklami kończy się u mnie na 50cc w 2t, czyli jakieś 10km bo była odblokowana i 125, wiec chciałbym się przesiąść na cos w 4t do pojemności 250/300. Jakie marki i modele są najlepsze, chodzi o stosunek ceny do jakości ofc nie oczekuje, ze za te cenę znajde cos w świetnym stanie itp. Oczywiscie używki, najlepiej supermoto albo enduro
#motoryzacja #motocykle #enduro #supermoto
  • 8
@kryha16 sm jest chyba najdroższe, bo dochodzą większe koła, zaciski inny zawias. Najtaniej wyjdzie Ci crossówka chyba że chcesz cos z kwitem, aczkolwiek żeby kupić cos rozsądnego to pasuje dać w granicach 8k według mnie najmniej, im taniej tym wieksze paści kupisz. Ogolnie to jesli niemasz wolnego 1k miesiecznie na #!$%@? to szkoda sie pchać w niepotrzebne koszta bo zawsze sie cos zepsuje, jeszcze w starych sprzętach. Jak chesz sm to gdzies
@kryha16: za te mieniadze może Ci się uda znaleźć jakieś Suzuki dr 350 które będzie w dobrym stanie. A jeśli chodzi o zarejestrowane SM to zapomnij z takim budżetem żeby się nadawało do jazdy. Chyba że kupisz coś do odbudowy i będziesz sobie to składał następny rok