Wpis z mikrobloga

  • 81
Mirki drogie. Mam dziś urodziny. Pal licho które, za dużo liczenia. Gdzieś tam juz wspominałem, że dziewczyny z #ukraina są zdecydowanie fajniejsze od #p0lka. Miesiąc się spotykaliśmy jak była tu w Polsce. . Naprawdę fajna dziewczyna 8.5/10. I na spacerze i w łóżku iskra, chemia czy jak to ktokolwiek zwie, ale musiała jechać. Uwierzcie mi - jak odjeżdżala miałem lzy w oczach bo mimo szczerych chęci nie mieliśmy opracowanego dalszego planu poza wyjazdem we wrześniu. No więc tkwię w celibacie od jakiegoś miesiąca. Leżę po pracy na łóżku wtem dzwonek do drzwi. Nikogo się nie spodziewając, poza ewentualnie moimi kumplami i sąsiadką ide do drzwi. Wizjer zasloniety. Mówie odsłon wizjer. Odsłon. Wtem odsłania się wizjer i kogo widzę : tak - Halyna przyjechała do mnie 800 kilometrów żeby mi zrobić niespodziankę. Cieszę się od ucha do ucha bo to najlepszy prezent jaki mogłem dostać.... Ale to nie koniec. Bo jeszcze żeby mi jeszcze krasniej bylo to dostałem to co na załączonym obrazku. #czujedobrzeczlowiek #feels #urodziny #prezent #chwalesie #badoo #piwo
Aou - Mirki drogie. Mam dziś urodziny. Pal licho które, za dużo liczenia. Gdzieś tam ...

źródło: comment_e6HZPhiJvhGFbSgAk3MJmz6QvE1mFMyG.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@Kamzam szczerze. Poznałem ja bo mi ją wyświetlilo na badoo. Niby z miejscowości nieopodal Poznania. Potem okazalo sie ze pod Poznaniem byla tylko na jakiejś imprezie miasteczkowej. Okazalo się ze pracuje 50 km od Poznania. Bardzo duzo pisaliśmy i rozmawialiśmy WhatsApp em ( tu podpowiedź - wiadomości glosowe nie oniesmielają tak jak dzwonienie do kogos, łatwiej tak lody przełamać) tak ze ona sie mnie nie mogła foczekac a ja jej. Wiec pojechałem
  • Odpowiedz
@Aou: tez poznalem pare ukrainek i w sumie nawet przez te 2-3 lata jak je spotykalem to spotkalo mnie wiecej dobrego od nich niz od wszystkich polek w calym zyciu, są odwazne nie boja sie traktuja cie jak kumpel kumpla a nie relacja typu ksiezniczka sługa, są zwariowane gdy trzeba starają się i od tej pory nawet jak patrze na te wszystkie polki z ktorymi mialem randki to po tym co
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ka-rabin samochód służbowy, pieniędzy jest tyle żeby móc się uśmiechać. Jesli chodzi Ci czy moj status mógł jej zaimponować - Nie nie mógł.
  • Odpowiedz