Wpis z mikrobloga

Konkordat podpisał Kościół, żeby zadbać o swój interes, a Hitler o swój. Kościół przyłożył rękę do tego, żeby nie było sprzeciwu dla rządów NSDAP w Niemczech. Od kiedy to można mieć przymierze z Bogiem i Diabłem jednocześnie?
  • Odpowiedz
447 niemieckich ksiezy zginelo w Dachau. Hitlerowcy nienawidzili kosciola.


@kufeleklomza: Hitlerowcy uwielbiali kościół, a nawet utworzyli jeden - Pozytywne Chrześcijaństwo. Nienawidzili jedynie niezależności.
  • Odpowiedz
argumentum ad hitlerum, typowe neruopki

- Heinrich Himmler 1937

- Abp. Marek Jędraszewski 2019

(Himmler = Jędraszewski, rozumiecie!!?) xDDD

Że to jest zaraza społeczna zrozumiał już nawet jeden z idolów lewicy- Józef Stalin gdy skutki tego zbydlęcenia stały się jedną z kluczowych przyczyn upadku gospodarki, bo społeczeństwo miało we łbie tylko R U C H A N I E przez co posypały się resztki ładu w społeczeństwie, a po ulicach tułały się
  • Odpowiedz
Bierze się to stąd, że człowiek powinien się seksić dla potomstwa, a nie dla przyjemności.


@Haramb3: otóż nie. Nie wiesz, więc się wypowiadasz i nie ma się co dziwić.
  • Odpowiedz
@Zuldzin: Trzeba mieć problemy z głową aby porównywać rok 37 do słów starego księdza nie mającego na nic wpływu,typowe lewackie myślenie.
  • Odpowiedz
Trzeba mieć problemy z głową aby porównywać rok 37 do słów starego księdza nie mającego na nic wpływu,typowe lewackie myślenie.


@TMCB: Nie mam niczego z głową panie kolego i wypraszam sobie do #!$%@? nędzy takie słowa
  • Odpowiedz
Aktywiści lgtb+ i pedały to zaraza. Do homoseksualizmu nic nie mam. Współlokatora geja pytam się czy dobrze w czymś wyglądam i co dorzucić do szafy. Ale lgtb coraz częściej samo sobie przeczy i jest antyfeministyczne.
  • Odpowiedz
W obu przypadkach potrzebowali wroga, żeby skonsolidować swoje środowisko.

@neverman: Akurat Himmlera strach przed gejami był raczej pewnym kuriozum niż skutecznym środkiem politycznym. Pomyliło ci się z Hitlerem i marksistami.
  • Odpowiedz