Wpis z mikrobloga

@TauCeti omg 2019 a na wykopie ciągle #!$%@? o zarobkach ile to kto zarabia miesięcznie - zarobki miesięczne to jeden z wielu czynników świadczących o bogactwie lub jego braku. Majątek, oszczędności, majątek starych itp. Ktoś może mieć np. 40 lat i przez ostatnie 15 lat prowadził firmę, ma mieszkanie, odłożone milion dolarów ale postanowił że zmieni branżę i zatrudnił się gdzieś na etacie za 3k pln albo z nudów żeby mieć co
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TauCeti: no to my za 3600 na osobę (7000+ na rodzinę 3 os.) możemy dostatnio/średnio+ żyć pozwolić sobie na wyjazdy typu narty, wycieczki góry, i zachcianki typu komórka co roku nowa albo coś w tym stylu. Ale na boga, nie za 3600zl na rodzinę, przecież to jest wegetacja.
@TauCeti: jak zwykle umiejętność czytania ze zrozumieniem u wykopków jest na poziomie zerowym.

Wg. tekstu 3600 zł na OSOBĘ w rodzinie, a nie zarobki 3600 zł oznaczają "dostatnie życie".
3600 zł w przeliczeniu na osobę przy rodzinie 4 osobowej to 14 400 zł miesięcznie (15 400 wliczając 500+). 14 400 zł miesięcznie pozwala na spłacanie kredytu hipotecznego za dom jednorodzinny w mieście wojewódzkim (3000 zł), opłaty (1000 zł), dwa nowe samochody
@TauCeti ja za 1k renty rodzinnej mam tyle co na wypady do kina, na piwo, książki i takie tam. Wyżywienie i większość rachunków płaci ojciec. A i tak czasami mi brakuje. Jak oni to kufa wyliczyli