Wpis z mikrobloga

Zastanawiającą cechą ugrupowań #lgbt jest ich zamiłowanie do: obnażania się, obrzydzania życia innym, obscenicznych zachowań. Niby walczą o "równouprawnienie", ale chyba mają coś innego do powiedzenia. W normalnym kraju, zboczeńca się łapie i stawia przed sądem za nieobyczajne zachowanie. Często łapie się takich, którzy lubią pokazywać genitalia. Członkowie ugrupowań lgbt lubią sobie przytwierdzać różne plastikowe wypustki na skąpych ubraniach. Legalny ekshibicjonizm pod płaszczykiem ideologii. Może by tak wpuścić na paradę oddział policji, który wyłapie takich delikwentów i zostawi tych normalnych? Widziałem kilka parad na żywo i wiele w TV, praktycznie na KAŻDEJ są zboczeńcy.

#bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz prohackuser - Zastanawiającą cechą ugrupowań #lgbt jest ich zamiłowanie do: obnażania...
źródło: comment_F1CcNf3PODq2uNiN6a1Rr1CNAbjuvymV.jpg
  • 60
@prohackuser: Ja nie jestem LGBT, ale ich wspieram.
LGBT mogą mieć dzieci i mają dzieci.
Posiadanie dzieci nie jest niczym ważnym. Wielu ludzi nie ma dzieci i żyją szczęśliwie. Sam nie mam dzieci i z wielu powodów jestem z tego zadowolony z tego stanu rzeczy i nie chcę mieć dzieci.
Adoptuj masy bezdomnych dzieci z ze wszystkich możliwych domów dziecka, skoro masz na wszystkie dzieci surowce, przestrzeń, czas i pieniądze, skoro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Zastanawiającą cechą użytkownika @prohackuser jest ich zamiłowanie do: #!$%@? głupot, bycia debilem i zamordystą, obscenicznych zachowań. Niby walczy o "konserwatywną i obyczajną Polskę" ale chyba ma coś innego do powiedzenia. W normalnym kraju, takiego użytkownika się łapie i stawia przed sądem za niski iloraz inteligencji. Łapie się go, kiedy tylko zaczyna pisać swoje wysrywy. Użytkownik ten lubi się obnosić ze swoją "normalnością" co jest obrzydliwe i niech sobie robi co chce, ale