Wpis z mikrobloga

@push3k-pro Co
Gość znajdzie dziewicę, poznają się o zostaną parą, nie wiem gdzie ty tu traume i zawód widzisz
Zawód to będzie jakby nie napisał że szuka dziewicy a by szukał i by się okazało że panna w której się zakochał nie jest
@Crack69: To, że seks to nie jest coś pięknego, tylko potrzeba fizjologiczna, a pierwszy seks, szczególnie dla kobiet nie jest zbyt dobrym wspomnieniem. Wiele osób, szczególnie kobiet nie chce potem pamiętać pierwszych akcji, bo są bolesne, problematyczne, czasami traumatyczne i potem jeśli nadal są z tą samą osobą, potrafią nie mieć już ochoty na seks z nią, a to skutkuje rozpadem małżeństwa. Po za tym osoba, która nie była nigdy w
@push3k-pro traumatyczne? Problematyczne? Okej po pierwsze nie zawsze to boli, po drugie to seks nie gwałt, ona się musi na to zgodzić wiec o traumie nie ma mowy, to nie mała dziewczynka a problematyczne chyba tylko gdy robione kiedy rodzice są za ścianą
Ja tam sam mam dziewczynę z wcześniej zerowym przebiegiem, i ja tak samo i nie ma żadnych problemów, obaj się cieszymy że robimy to tylko ze sobą