Wpis z mikrobloga

#wynajem #warszawa #gdansk #trojmiasto

Mireczki i Mirabelki, gdzie szukać pokoi do wynajęcia (jako stancję) w powyższych miastach. Siedzę tak już trochę czasu i to jest mały dramat, jak szukasz pokoju w wieku około 30+. Większość ofert na olx, gratce, gumtree, facebook jest skierowana do studentów (20-30 lat, gdzie 30 to już mocno kręcą nosem i zazwyczaj nie oddzwonią :D, a widziałem już oferty 20-27 lat, typowe oferty agentów nieruchomości ). Ogólnie zaskakuje mnie to, że ofert jest bardzo mało po odrzuceniu tych, o których musiałem wspomnieć (szczególnie w Trójmiescie). Jakieś pomysły jak teraz szukać stancji dla starych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? testowałem juz 2 aplikacje komorkowe, wspomniane wcześniej portale ale bida z nyndzą
  • 9
@Grimsch: mam wielu znajomych wynajmujących mieszkania, raczej nie ma z tym kłopotu. Szukaj w dzielnicach Chełm albo Piecki-Migowo (tzw. Morena). Wiem też, że na Zaspie się coś znajdzie. Zależy ile chcesz na to wydać mamony.
@mathijas: do 900-1000 z rachunkami, generalnie kłopotem jest to, ze większość ofert to agencje dla studentów, póki co nie chciałbym wynajmować całego mieszkania, a pokój (mam oszczędności, ale nie chciałbym je rozbić w ekspresowym tempi, zanim nie znajdę stabilnej pracy. Problemem jest nie tyle wybór dzielnicy co sposób szukania, np. na Gumtree na całe Trójmiasto jest 70 ofert, gdzie na Warszawie na jedna dzielnicę często przypada 200+ (oczywiście nadal większość to