Wpis z mikrobloga

@k1fl0w ale mnie #!$%@? ta afera za każdym razem jak ktoś o niej wspomina. Ile typ już siedzi w areszcie bez zarzutów? 7 lat? Państwo z dykty i gówna, a areszt gorszy od więzienia bo nie masz prawie żadnych praw tam
  • Odpowiedz
To teraz sobie pomyśl jak wygląda w tej chwili życie osób które oszukał. Jakoś nie szkoda mi oszusta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WesolyKapelusznik: @243Win: @In_thrust_we_trust: Ale odłóżcie widły może. Dopóki mu nic nie udowodnią jest człowiekiem bez skazy. Dopóki nie dostanie wyroku to wasze gadanie to co najwyżej pomówienia. Wkuriwa mnie że można trzymać ludzi właściwie w nieskończoność zamkniętymi bez wyroku. Dzisiaj
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: No ok nie twierdze że to udane państwo xD sęk w tym że denerwuje mnie nieudolność państwa. 7 lat w areszcie. Nie ważne kim jest typ. Powinien być albo już skazany lata temu albo prokuratura która się #!$%@? tyle lat i nie może postawić zarzutów powinna tam wylądować za niego. Żeby się nie skończyło że gówno mu udowodnią i będziemy się zrzucać na miliardowe odszkodowanie.
  • Odpowiedz