Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Obecnie jestem zatrudniony na umowie na okres próbny z wynagrodzeniem 2000zł Netto. Pracuję na helpdesku. Jak myślicie, czy po okresie próbnym będę miał możliwość negocjacji większego wynagrodzenia? Jest to moja pierwsza praca i ja głupi zaproponowałem taką stawkę, a pracodawca od razu ją zaakceptował. Dopiero teraz do mnie dotarło, że mogłem zaproponować na spokojnie te 500-1000 zł więcej... Teraz ciągle non stop o tym myślę i nie mogę się na niczym innym skupić...
#zarobki #praca #pracbaza #informatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy od chorej polityki firmy - jeżeli są normalni to po 6 miesiacach nastepuje renegocjacja warunków umowy. Jak są pojbanym korpo to powiedzą Ci "ale u nas proces podwyżkowy zaczyna się w styczniu i onejmuje ludzi kttzórz yprzepraciwali cały poprzedni rok...., a wogóle to widzimy ze jeszcze powinienes nad sobą popracować" - pogadaj z ziomkami z którymi pracujesz. Potem z szefem. W ostateczności postaw wszystko na 1 kartę i nie