Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski wytłumaczcie mi jedną sprawę otóż jaki czas temu odkryłem xD że większość jak nie wszystkie które znałem przyjęła pewna taktykę jeżeli chcą poderwać typa i ogólnie zwrócić na siebie jego uwagę.

Rozkminiałem długo o co chodzi że taka będzie patrzeć prosto w oczy, obserwować każdy ruch ale nic więcej nie zrobi. Na mirko ktoś mi w koncu to rozjaśnił i podał kilka konkretnych powodów dlaczego tak jest no i spoko.

I teraz sytuacja z którą kilka razy się spotkałem, zakładając że widzicie gościa czy to w szkole, na uczelni, w robocie lub innym miejscu gdzie widujecie się prawie codziennie ale w sytuacjach gdzie możliwość kontaktu to dosłownie chwila, góra kilka minut bo trzeba sie rozjeść w swoim kierunku. To według Was co należy wtedy zrobić?

Nagle widząc różowa z którą nigdy nawet się nie rozmawiało tak z dupy podbić i już cos pogadać i się umówić albo chociaż wziąć kontakt czy jak? Miałem w ostatnim czasie trzy takie sytuacje gdzie po prostu było zbyt duo ludzi dookoła a mi się właśnie wtedy trochę spieszyło to po kilku próbach nagle jak nie foch to smutek i odpuszcza lub dzieją się jeszcze dziwne akcje.

Jak to według was najbardziej elegancko to rozegrać? I nie, nie wydaje mi się bym to źle odbierał bo są to na prawdę konkretne sygnały bym działał.


#logikarozowychpaskow #rozowypasek #podrywajzwykopem #kiciochpyta #studbaza #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 3