Wpis z mikrobloga

Nie byłem w temacie, ale teraz widzę, że Dota Underlords to nie jedyna gra tego typu...

Co sądzicie o Teamfight Tactics i Auto Chess? Która z tych 3 gier najbardziej się Wam spodobała i dlaczego? Wiadomo, że jeszcze się tam sporo pozmienia, bo to dopiero początki.

#autochess #dotaunderlords #leagueoflegends #dota #teamfighttactics #gry #grypc #pcmasterrace #kiciochpyta #pytanie

Która najlepsza?

  • Dota Underlords 27.2% (31)
  • Teamfight Tactics 57.9% (66)
  • Auto Chess 14.9% (17)

Oddanych głosów: 114

  • 37
@SarahC: a gdzie ja tak napisałem? To Ty pisałaś, że gra jest zbyt losowa i "trochę mało myślenia taktycznego" dlatego w odpowiedzi na ten bełkot wytknąłem Twoją rangę.

@Apacz449: ilość punktów nie zależy od twojej rangi, a od twojego mmr i lobby. Ja na dwóch kontach na dużych winstreakach w platynie dostawałem po 70-90.
@ProwojMiliten: bo jest losowa. Może ci dobić na 1 losowaniu 3x takie same postacie. Jaki masz na to "realny" wpływxD??? A na drugim jak pójdziesz w relol możesz mieć kolejną postać na ** i jaki masz na to wpływ? Nie masz, urwa czyste szczęście. Tak samo w kartach, jak ci lotną asy to wygrałeś życie. Jaki masz wpyłw na to, że komuś wypadnie combo varus* + guinso nie masz, bo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apacz449: top4 można uciagnac 6asa + 2 druidy.
Top1 za łatwo je można skontrowac, a 9 asa bez sensu tak samo jak bez sensu 9 warriorow, just not worth

@SarahC: rozumiesz jak działa statystyka i odsy? Masz pulę herosow jak i pulę kart w pokerze. Ta sama zasada. Szczęście może być short term 1,2 gierki ale w long termie szczęście nigdzie nie zaprowadzi
@Apacz449: To już nawet nie o to tutaj chodzi. Jeżeli przed goldem doprowadza się do stanu takiego wyrównania punktów - chcąc wygrywać - to jednak nie jest to dobry grajek.

@SarahC: Na prawdę nie mamy o czym tu dyskutować, patrząc na twoje wypowiedzi na temat gry:

"to za 10 win streak powinno być tych monet jednak więcej"
"gry do 9 lvl, a 10 i więcej to chyba nikt(za mało wpada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ProwojMiliten: no panie w pokera to samo, nic tylko farci, znowu zjadł asa na riverze. Just luck. Rigged!!!!! A od 10 lat te same mordy na ft na eventach ;)

Ludzie nie rozumieją odsow, za dużo liczenia. No oczywiście zdarzy się ta gierka od czasu do czasu, że komuś spada full gdy wejdzie allin z 28,tak samo jak rzucając monetą 5 razy może się trafić reszka 5. Ale jak już rzucimy
@ProwojMiliten: w sumie, miałeś tylko napisać swoje odczucia z gry tft, a nie przyjmować moje na wiarę chrześcijańską. Jakoś ich tu nie widzę jako osobnego komentarza. Napisz co byś ulepszył/znerfił/zmienił chętnie sobie poczytam i pokomentuje.