Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w #pracbaza, za całkiem fajne piniążki na swojej drodze ku #programista15k i jakoś tak się irytuję jak bezrobotni znajomi (tuż po studiach, bądź na ostatnim roku) zachlewają mordę w poniedziałek, albo popieprzają na rowerach jak za czasów licbazy. Czemu będąc nawet nieco #wygryw czuję się jak #przegryw (,)
  • 10
  • Odpowiedz
@plasq: ty też masz tę wolność tylko masz kaganiec z pieniędzy na szyi i cię to irytuje, że ktoś z życia korzysta. Nie każdy ma potrzebę #!$%@? w stronę grubej kasy od czasów młodości. Na ostatnim roku też się w większości #!$%@?łem i chociaż z jednej strony żal, że mogłem łapać doświadczenie podczas studiów to z drugiej strony współczuję jak ktoś już od wczesnych studiów #!$%@? między uczelnią a pracą
  • Odpowiedz
@plasq: dlatego ja, mimo posiadania predyspozycji do zostania programistą (to moje hobby które rozwijam) nie chce wiązać z nim mojej przyszłości zawodowej z powodu braku czasu i energii jaką trzeba na ten i wiele innych zawodów po studiach poświęcać.

15k raczej przez to zarabiać nie będę, no ale pieniądze to nie wszystko jak widać. Jest wiele zawodów gdzie zarobisz niemało i przy okazji nie stracisz całego swojego czasu i energii
  • Odpowiedz