Wpis z mikrobloga

Informacje tagowe:
1. wpis z wczoraj (34/100) dostał szadołbana i to szybko, tak jak się domyślałem i pisałem o tym wczoraj,
2. wpis z wczoraj dostał 279 plusów i 8 komentarzy,
3. na 34 wpisy z nowej serii #codzienneokay do tej pory tylko 11 (słownie: jedenaście) wpisów nie dostało szadołbana a 23 spadło z rowerka (dostało szadołbana),
4. dzisiejszy wpis zamieszczam trochę późno bo czekało mnie od rana sprzątanie, pranie itp. (
@dzidek_nowak: dzidku, będę Cię namawiać na tego Mastodona lub Pleromę do bólu, będę męczyć jak sraczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mówię Ci, już nie jeden mirek poleciał - moderacja z orzeczeniem leci sobie w ch bo po prostu może - to prywatny portal ze śmiesznymi obrazkami i tam gdzie tego ustawa nie reguluje to jest już tylko ich sumienie, etyka i uczciwość - których to nie posiadają
@alienv żyją, minds też żyje. Nie mają ruchu jak fb ale tu chodzi o funkcjonalność i dostępność bez wujka gugla a nie o to żeby miljun ludzi tam było - prawdę mówiąc to wielu z wypoku którzy plują na wiarę, nasz kraj i religie i historię najlepiej żeby tam nie było . Jest też discord