Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie denerwuje żarcie jedzenia w środku biura w trakcie przerwy, jest kuchnia tam można to zjeść jak człowiek. To nie, szef pozwala i ludzie przychodzą ze śmierdzącym żarciem do biura które (biuro) w dodatku jest lekko nagrzane i jest trochę parno w środku. I #!$%@? kapustą, jajkami, i innym gównem, aż niedobrze się robi. Tragedia po prostu.

#pracbaza #zalesie #bekazpodludzi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bzam: Najgorzej, że trzeba to regulować wewnętrznymi przepisami - bo inaczej ludzie sami nie pójdą do socjalnego. Brak kultury i tyle.
  • Odpowiedz
@bzam: U mnie typek codziennie na biurku rozkłada #!$%@? pomidory, chleb, masłem smaruje. Ale najgorsze jest to że wyciąga kabanosy i #!$%@? tym w całym biurze. Raz poszedł ze wszystkim do kuchni to myślałem że się opamiętał. Ale tylko pokroił sobie kabanoski i wrócił do biurka świnior paskudny
  • Odpowiedz
@PanCzapeczka: Dosłownie to samo u mnie, tyle, że te kabanosy żrą może dwie osoby. Kabanosy plus bułeczki a nawet czasami masło kupią xD Najgorsze są zupy, kapusty, jakieś jajka..

@ale_prostak: Nom, właśnie przed kompami to żrą. Jedzonko + filmik na youtube jak w domciu xD A szefowstwo na to pozwala.
  • Odpowiedz