Wpis z mikrobloga

  • 143
Mam teraz takiego doła po powrocie z Woodstocka, ludzie z powrotem są chamscy, dookoła atmosfera pośpiechu i niechęci do innych. Ehh, jak żyć? Chyba się uzależniłen od #woodstock
#polandrock #gownowpis
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ludzie z powrotem są chamscy, dookoła atmosfera pośpiechu i niechęci do innych.


@vipcypr8:
Jak mieszkasz w Warszawie to przeprowadź sie do Białegostoku.
  • Odpowiedz
@vipcypr8: Własnie po to ludzie jadą na Wooda aby od tego odpocząć. Wiesz co jest najgorsze ze Ty to pisząc jesteś taki sam. Tez na kogoś dziś będziesz patrzył i mówił ze jest frajer taki siaki i owaki to jest samonapędzająca się spirala nienawiści z której jest tylko jedno wyjscie. aaaale nie bede o tym pisał
  • Odpowiedz
  • 0
Tez na kogoś dziś będziesz patrzył i mówił ze jest frajer taki siaki.


@a-lexis Ciekawe spostrzeżenie, lecz się z nim nie zgadzam. Skąd wiesz że będę oceniał i wyzywał ludzi? Napisałem posta aby podzielić się moimi uczuciami, nie miałem żadnej złej intencjii. Więc powiedz, w którym momencie zaczynam nakręcać spiralę nienawiści?
  • Odpowiedz
@vipcypr8: to nie tak nie mówię ci ze jesteś jakiś chamem czy prostakiem czy coś w tym stylu o nie nie. Po prostu jak nie dzisiaj to jutro, jak nie jutro to pojutrze, dzisiejszy świat własnie taki jest nieda się od tego uciec. Nie musisz zaczynać ty, ale i tak i tak będziesz brał udział w tej spirali jak i ja również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vipcypr8: Poznałem fajnych ludzi na woodstocku, najprawdopobniej robimy własny przystanek za parę dni xD
Może warto spotkać się z ludźmi z obozu :D?

A tak w dłuższej perspektywie jeśli każdy z nas woodstockowiczów będzie się uśmiechał, był pozytywnie nastawiony jak na festiwalu to coś się zmieni na plus.
Woodstock to nie tylko błoto,brud i osrane kible to muzyka, fajni ludzie oraz poszerzanie perspektyw.
2 lata temu woodstock pokazał mi że
  • Odpowiedz