Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: Skąd wiesz, że nie ma na podstawie street view sprzed 6 lat? Niezbyt widzę sens tego co tutaj próbujecie przemycić.
Czy pobocze jest wymagane do wyścigów Grand tour?
W Belgii po węższych drogach takie wyścigi jeżdżą i nikt nie podaje "braku pobocza" jako przyczynę wypadku.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: @ereswude: To że jest to dla mnie nie niepojęte że na płaskim jak stół, prostym odcinku stało się to co się stało. Sporo lat oglądam kolarstwo, widziałem jak Gilbert leciał na TdF przez mur w dół przepaści, tak samo Quintana na Vuelcie, Kangert wjeżdżał w słup na środku jezdni na Giro, nawet ten gość z filmiku poniżej, ale wszyscy żyją, a tu płaska, prosta droga, asfalt może "nie najlepszy",
Scyzorro83 - @Adwokat_Boga: @ereswude: To że jest to dla mnie nie niepojęte że na pła...
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Wyremontowana w 2016
http://bip.zdp.powiatrybnicki.pl/zamowienia-publiczne/14-zamowienia-publiczne-archiwalne/110-remont-drogi-powiatowej-nr-5312s-na-odcinku-ulicy-palowickiej-w-belku-zp-sd-11dp-16

Pobocze:

- poszerzeniu jezdni do szerokości 6,00 m i wykonaniu lewego pobocza bitumicznego o szerokości 1,25 m ,


Droga ma 7,25m szerokości. Nie określiłbym jej jako przyczynę wypadku. Jak zwykle niesamowity pech i tyle.

Przyjąłeś, czy przyślesz jeszcze jakieś screeny z 2013 roku?
  • Odpowiedz
@ereswude: Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz. Podpowiem: kończy się pytajnikiem.
#!$%@?łeś się jak pies sołtysa, ale dawaj jeszcze dowody na to, że w tym konkretnym miejscu drogi wszystko było zgodnie ze sztuką i przepisami.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: No tak podałem datę ogłoszenia a nie wykonania.
Termin wykonania był 110 dni od udzielenia zamówienia. No jeśli by tego do dzisiaj nie zrobili to byłby hit.
Ale ogarnąłeś już, że widok z satelity się różni od tego na street view? czy nie?
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: XDD
Najpierw pisałeś, że droga gorsza, a teraz dajesz foto, że droga była w porządku.
No okej. Nie mam dodatkowych pytań.

A teraz wracaj teoretyzować na wykopalisko.


Adwokat_Boga od 1 mies. na Wykopie
  • Odpowiedz