Wpis z mikrobloga

@fbkq: to musisz obserwować lepiej w takim razie, a olewanie zostaw zainteresowanym osobom, każdy ma swój rozum ;)
Jeśli nie otrzymasz towaru, allegro w twoim imieniu może zgłosić sprawę na policję. Zanim zaczniesz ludziom wciskać głupoty, doinformuj się. Dla twojej wiadomości nie zostałem oszukany i w kilka minut miałem TC na koncie :)
Druga sprawa jest taka, że mogę także zapłacić kartą na allegro i w razie oszustwa skorzystać z reklamacji
@Jorguss

Jeśli nie otrzymasz towaru, allegro w twoim imieniu może zgłosić sprawę na policję.


Tylko jeżeli towar do ciebie nie dotarł i będziesz i tak wzywany na policję w celu złożenia wyjaśnień to raz a dwa, jeżeli przedmiot jest niezgodny z opisem (np kupisz 250 tc a chłop ci wyśle 25) to musisz złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Tak czy siak w obydwu przypadkach idziesz na policję.
@fbkq: Raz już korzystałem z tej opcji (nie otrzymałem towaru). Szybko dostałem zwrot kasy i na policji nie byłem (nie dostałem wezwania, a zaznaczyłem opcję aby allegro zawiadomiło policję w moim imieniu)