Wpis z mikrobloga

#fotkapl
#madki
#przemyslenia
#seks
Tldr ! Dlaczegomłode kobiety mają w doopie antykoncepcje i co druga ma #bombelek.

Założyłem sobie z ciekawości(tak po prawdzie dla beki xD) konto na legendarnej fotce.
Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu i przerażeniu zobaczyłem dziesiątki , jeśli nie setki profili młodych kobiet(dziewczyn, dziewczynek) w wieku 18-22lat( bo w takim przedziale sobie szukam) z małymi #bombelek na rękach.
I tutaj nachodzi mnie pytanie, jak na miłość boską, w XXI wieku, w czasach gdzie technologia idzie do przodu w zastraszającym tempie, ludzie lecą do przestrzeni kosmicznej, istnieje tyle użytecznych i zaawansowanych technicznie urządzeń które ułatwiają człowiekowi życie, pytam się jak, w tych czasach, jest możliwe żeby w tak mlodym wieku przez swoją głupotę zajść w ciążę.
Przecież jest tyle skutecznych środków antykoncepcyjnych. Nawet najtańsze głupie gumki kosztują 10zl, są dostępne w praktycznie kazdym sklepie, aptece.
Pytam sie jak. A może dlaczego? Dlaczego młode osoby zamiast pomyśleć przed pójściem do łóżka, nie zabezpiecza się porzadnie.
Bo co? Bo to pod wpływem chwili, emocji? No chodź hehe seba, wejdz na chwilę bez, nie martw się karynka, wyjmę przed.... no brak mi słów.
Dlaczego młode osoby zamiast poświęcić swój najlepszy czas na zabawe, podróże, rozwój osobisty wybieraja droge #madki i będąc mamą na pełny etet wykańczaja sie przy małym #kaszojad, bo 500+??
Bo hehe pacz jaki słotki? Bo moge co 5 minut wrzucać jego fotki na fejsa?
Parę chwil przyjemności , a potem męcz sie z konsekwencjami przez najbliższe 20 lat. Przynajmniej bombelek bedzie przypominał o upojnej nocy, gdy bedziesz sama wychowywać swoja pociechę.
Wybaczcie za ten wysryw z rana, ale tak jakoś naszlo mnie na (dosłowne) przemyślenia #zdupy podczas posiedzenia na zimnej porcelanie.
Miłego dnia Mireczki i Mirabelki w #pracbaza
Z fartem. ELO
  • 34
@SandroCR7: w moim technikum fotki używały tylko osoby z pobliskich wsi, większość już po ślubach, nawet nie są to jakieś ładne dziewczyny ale chyba taka mentalność, z rówieśników z miasta żaden się nie żenił jeszcze, a ze wsi to już mają po kilkoro kaszojadow i nawet po rozwodach są. spora część to wpadki po pijaku w remizie i ślub co by na wsi na stosie nie spalili za współżycie bez ślubu
@Illidank: a to też prawda
Niedawno zrobielem sobie research osób z ktorymi łączyła mnie jakaś dluzsza znajomość niz rok(głównie szkoła)
Z roczników 93-94 raptem jeden jest po ślubie, a dwóch i innych ma po jednym dziecku
Z dziewczyn natomiast z 10 jest mężatką, z 15 ma dzieci z czego cztery posiada dwójkę, a jedna az troje(feel the power of 500plus)
Po rozwodzie sa juz 2, z czego ta jedna z trójką:D
@SandroCR7: dopóki mają branie, to to się nigdy nie zmieni.

Znajomy lat 30 sobie wziął taką 24lvl z dwójką dzieci, jedno 4, drugie 2 latka xD

Młody górnik, pensja 7000k netto, dom kupiony za gotówkę i związek z mamuśka po rozwodzie.

Nic tylko trzecia wpadka, nacisk by uznał dwa pierwsze za swoje i taka żyje jak paczek w maśle.

500+ x3 = 1500zl
Alimenty 2x 500zl = 1000zl

2500zl na swoje
@ravau: no to niestety jest obraz nedzy i rozpaczy w naszym kraju
Ostatnio wrzucalem vloga na youtubie z moimi przemysleniami na temat rozdawnictwa ale film zostal szybko usumiety za nieprawidlowe poglady
#madki maja teraz dobrze bo wystarczy ze taka wysra dwa #gowniak i ma co miesiac tysiaka za frajer na glupoty
Dodaj do tego #betabankomat, jego mieszkanie i auto, typiara jest ustawiona. Nie daj Boże rozwód z tym beciakiem, to
@SandroCR7 w dużej mierze głupota i brak odpowiedzialności, ale też kwestia gównianej jakości edukacji seksualnej w Polsce i faktu, że seks to nadal temat tabu w wielu rodzinach. Ciemnota i zabobon ciągle silne w ludziach
Przy czym trochę dziwne, że srasz się tylko do lasek, same se tych dzieci nie zrobiły :p a że facetowi łatwiej się zawinąć, to cóż