Wpis z mikrobloga

@arniszwarz: Rękawice jeszcze pół biedy, ale kask warto było by przymierzyć w sklepie, nawet lepiej, warto sobie go w sklepie założyć i pokręcić się w nim 20-30 minut, żeby zobaczyć, czy gdzieś nie zacznie Cię mocniej uwierać.
@arniszwarz zamawiaj normalnie, ja już przestałem w sklepach stacjonarnych kupować. Ostatnio 2 dni po zakupie zwróciłem (nieużywane) buty bo miały wadę to zamiast mi wymienić na nowe na miejscu to wysłali na reklamacje i ponad 2 tygodnie już bez butów jestem. O zwrocie nie chcieli słyszeć bo nie kupowałem online. Wyleczyłem się skutecznie z odwiedzania sklepów stacjonarnych.
@arniszwarz: jak to pierwszy kask który kupujesz, to pamiętaj ze kask się układa do twarzy. Zastanów się czy jeździsz w czy bez kominiarki, ja jeżdżę w i na początku ciasno było nawet bez, teraz jest idealnie w kominiarce i luźno bez choć, jest to kominiarka ultra cienka na lato
@arniszwarz: jeśli chodzi o wszystko na moto to mierzylem, za wyjątkiem kasku, tylko że kaski z tej firmy które chciałem również mierzyłem w sklepie ale nie ten model co kupiłem, i jedynie kask kupiłem przez neta (i buty ale buty to pikuś) reszte starałem mierzyć, jak kupisz złe rękawiczki a masz zamiar jeździć ponad 100km to będzie niekomfortowo :)