Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałbym zacząć swoją przygodę z perfumami. Jestem totalnym laikiem w tych sprawach. Zawsze psikałem się byle czym, byle pachniało. Czytałem poradnik, lecz ciężko jest mi sobie coś z tego wybrać, ilość produktów przytłacza. Szukam 3 zapachów na zmianę, czegoś nie za miliony, 100/150zl max. Nie mam żadnych specyficznych wymagań, szukam czegoś uniwersalnego, do wyjścia na miasto ze znajomymi, nic oficjalnego i wiadomo takie które będą przykuwały uwagę płci przeciwnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 9
@mlodysum: wiem, że tak by było najrozsądniej, ale trzeba też poświęcić na to trochę czasu, którego mi brakuje.
@massinio: @Kexu: Zamówiłem Versace Dylan Blue i Armaf CDNI. Co prawda trochę o nich poczytałem, ale prawdę mówiąc niewiele mi te opisy mówią. Raczej nie będę zawiedziony.
@Grzbiet niestety ale musisz zainwestować w dekanty mirków stąd. Weź na próbę kilkanaście zapachów. Wyrobisz sobie zdanie i później będzie łatwiej.
@Grzbiet: Dylana nie znam, ale z Armafa będziesz zadowolony. Fajny na lato ananasowy zapach.

Ogólnie to trzeba było pierw kupić dekanty w ciemno od mirków i jak wykończysz dekanty to caly flakon lub kolejne dekanty.
@robvan: @Kexu: Następnym razem o tym pomyśle. Teraz kupiłem trochę w ciemno, no ale potrzeba mi było czegoś na szybko.

@xionc: Brzmi ciekawie i do tego nie drogi. Pomyślę o nim kiedy obecne mi się znudzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)