Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@lastro: już tu kilkanaście osób opisał, że trzymał kolano na głowie, bo to jest najwlasxiwsze zachowanie w przypadku, gdy nowe zagrożenie może nadejść z każdej strony (i nadeszlo). Twarda ręką musi bronić prawa, bo inaczej te nie będzie szanowane. A jakby patusy były grzeczne, to i inaczej byliby traktowani. A szacunek policjantom należy się za opanowanie, chociaż pewnie dla Ciebie to nic takiego i raz dwa byś ogarnął towarzystwo, a
  • Odpowiedz
„ogarnięci” (doświadczeni) podczas zatrzymania bardzo często mają nagle problemy zdrowotne. Potrafią nawet - korzystając z nieuwagi - krzywdę sobie robic. W momencie np. wjazdu policji na mieszkanie zamykają się w łazience i się tną. Wolą na dzień dobry do szpitala a nie na dołek.


@jahcekomunalne: Takie sytuacje też pewnie się zdarzają. W idealnym przypadku policja nie tylko nie powinna sama uszkadzać zatrzymanego, transportowanego, kontrolowanego ale też powinna zapobiec aby sam
  • Odpowiedz
@TaaJasne pewnie trollujesz, ale jeśli nie, to przeczytaj sobie ustawę o policji, albo chociaż wygoogluj jak policja działa w takich sytuacjach, a potem się wypowiadaj xd jak będzie atak terrorystyczny i zamachowcy każą się wylegitymować policjantowi, to też ma taki obowiązek? XD
Szukasz tylko atencji jeszcze nazywając ich "przegrywami". Dno.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja miałem nadzieję, że jak przyjadą posiłki to zaczną pałować tą patole za utrudnianie zatrzymania i stwarzanie zagrożenia dla mundurowych? xDD


@stefan8800: ja już myślałem że się zacznie jak ci co przyjechali skórzane rękawiczki zaczęli zakładać z takim namaszczeniem..
  • Odpowiedz