Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kamyszu: Napiszę tak jak zawsze mówi policja w swoich wytłumaczeniach: Nie wiadomo co było wcześniej, może policjanci sami sprowokowali tą sytuację. Tutaj jednak policjanci wyglądają wyjątkowo na bardzo opanowanych, widać, że są dobrze przeszkoleni, ten co zaatakował policjanta zostaje od razu obezwładniony bez zbędnego szwanku dla niego. Założony chwyt bez jakiegoś zbędnego torturowania.

O ile nie mam zbyt dobrego zdania o polskiej policji to jest szansa, że w sytuacji z filmiku
@Kamyszu:
Z drugiej strony Policja sama sobie zapracowała na takie podejście do nich: dopieprzanie się do bzdur typu picie piwa w krzakach, terroryzowanie zwykłych obywateli zamiast ścigać przestępców, mandaty praktycznie za darmo, samosądy, nadużycia siła i władzy, tortury na komisariatach, policyjne samosądy. Do niedawna jak ktoś trafił na komisariat to nie wiadomo było czy wyjdzie z niego w jednym kawałku. Plus wciąż stosowanie aresztów wydobywczych (niezgodnych z prawami człowieka) – trafiasz
@Kamyszu: Ale patola. Brak słów. Dziwią się że policjant do nich mierzy skoro Ci przeszkadzają w interwencji. Nagranie się przyda, ale raczej jako dowód na zachowanie otoczenia i zakłócanie interwencji(nie wiem czy to dobrze określiłem). Dodatkowo policjanci powinni zająć się "świadkami" i wyciągnąć jakieś konsekwencje w stosunku do ich zachowania jak i używania takiego języka w miejscu publicznym.