Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Szanuje w hu*j zachowanie policjantów zarówno za opanowanie w licznej grupie patusów jak i dobrą akcje.


@Kamyszu: Nawet #!$%@? nie wiesz o co chodzi, a już z gory szanujesz, bo #!$%@?ą ludzi, ktorzy wyglądają na patosow, co za idiota. Jedyne co cały tlum wymagał., to zeby zeszli im zgłowy. Tak wiele? Ale #!$%@? #!$%@?, dziękuje policjantom za opanowanie
  • Odpowiedz
Karynarium...baba w ciąży pierwsza do przepychanek z policją. Na końcu w sam środek akcji wkracza ultra Seba z wózkiem i zbija piony. Brajanek chłonie to otoczenie i saga trwa dalej. I to za Wasze pieniądze wykopki!
  • Odpowiedz
@Kamyszu: szanuje opanowanie tych, co byli w cywilu. Na co dzien pewnie z tym samym spokojem podchodza patusow, dilerow, zlodziei, ryzykuja wlasnym zdrowiem i zyciem, tylko niestety potem trafiaja te patusy do pudła i tam się tylko radykalizują ehh
marzy mi się taka sytuacja jak jest w skandynawii, gdzie dostęp do alkoholu jest utrudniony, a przestepcow uczy sie zawodu i funkcjonowania w spoleczenstwie
wiadomix ze z polakami i innymi dzikimi nacjami
  • Odpowiedz
Jedyne co cały tlum wymagał., to zeby zeszli im zgłowy.


@lastro: Tak, bo tłum specjalizuje się w metodach obezwładniania, a do tego policjant zamiast robić to do czego został wyszkolony ma wg Ciebie robić inaczej bo jakaś Karyna postanowiła to na nim wymusić?
Tlum jest od zamknięcia japy i ulotnienia się, a nie od wymagania. Jeśli tłum ma zastrzeżenia do pracy policji to w dzisiejszych czasach ma tyle metod na nagranie
  • Odpowiedz
terroryzowanie zwykłych obywateli


@r4do5: Ciekawe gdzie ta policja terroryzuje 'zwykłych obywateli'. xD

Dostałem w życiu 9 mandatów za picie w miejscu publicznym, ale nikt mnie nigdy nie terroryzował, po prostu byłem młody a prawo w Polsce jest kretyńskie.

Dziwnym trafem ci terroryzowani, to zawsze jakieś seby spod bloku, którzy nie dość że pyskują to jeszcze chwilę wcześniej skakali jak małpy drąc ryja HWDP.

Tacy to zasługują na prewencyjną lepę od pana
  • Odpowiedz