Wpis z mikrobloga

@KasandrycznyMuminek: well, nie mówiłem o tym, tylko imo wniosek że op jest dziewczyną jest błędny, bo fakt że takie dziewczyny istnieją jest niepowiązany. Możemy mieć sytuację że:
- masz rację,
- jakaś dziewczyna jest na #anime, ale to nie op lub ma ustawiony niebieski pasek,
- dystrybucja dziewczyn lubiących anime poskąpiła wypokowi i żadnej tu nie ma,
- jest w jakimś procencie (how dare you assuming his/her gender)
Ogólnie wolałbym
@Dolanthesniffer: Wrzuca dobry content i to mi wystarczy. Nie będę pisał do niej aby wysłała mi nudle na PW w celu weryfikacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nawet jeśli chciałaby się spotkać, poznać bliżej itp. to biorąc moje doświadczenia w relacjach męsko-damskich musiałbym się udać do pobliskiego szpitala po fenatyl dla siebie.

Również życzę miłego dnia
@KasandrycznyMuminek: a czy zaprzeczyłem że tak nie jest? Content w porządku. Nudle mnie nie interesuja z powodow pryncypialnych. Powiedzialbym, ze #anime jest fajnym, troche hermetycznym srodowiskiem o wlasnym metabolizmie i plec tutaj nie gra w zasadzie roli, ale to nie do konca prawda. Dzieki aktywnym od pewnego czasu puszk... i kille... wstawiajacym, no nie powiem, posty wyzute z jakiejkolwiek krztyny dobrego smaku... Nie wiem jak to z tym jest u dziewczyn,