Wpis z mikrobloga

Właśnie pokłóciłem się z #rozowypasek na #woodstock, byliśmy mocno podpici, ostatni raz widziałem ją jak tańczyła w błocie z jakimś gościem bez koszulki, z długimi włosami i glanami, chyba się pocałowali, tak się #!$%@?łem, że uciekłem stamtąd :/
Teraz wróciłem w to miejsce gdzie tańczyli, ale już ich nie ma, nie wiem co robić :/
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #polandrock #polandrockfestival
  • 45
  • Odpowiedz
  • 7
@uzytkownik4 to fajna dziewczyne miałeś. Cala noc topiła smutki w ramionach innego bo Ty taki zły, a on anioł spadl jej z nieba. On ją rozumie, a Ty? Czy Tu ja rozumiesz? Pakuj walize niech wraca sama.
  • Odpowiedz
#!$%@?, to jakiś kabaret, właśnie wróciła do namiotu zapłakana i skacowana, mówi, że mnie przeprasza, że przecież od wczoraj nie byliśmy razem (rzekomo po pijaku się pokłóciliśmy i rozeszliśmy), a ten koleś pół godziny temu jej powiedział prosto w oczy (jak chciała się do niego przytulać przy jego znajomych), że była tylko woodstockową przygodą i że nie wie na co liczyła.
Jeszcze #!$%@? jacyś kolesie z ochrony chodzą i wylewają wszystkim wszystkie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#!$%@?, to jakiś kabaret, właśnie wróciła do namiotu zapłakana i skacowana, mówi, że mnie przeprasza, że przecież od wczoraj nie byliśmy razem (rzekomo po pijaku się pokłóciliśmy i rozeszliśmy), a ten koleś pół godziny temu jej powiedział prosto w oczy (jak chciała się do niego przytulać przy jego znajomych), że była tylko woodstockową przygodą i że nie wie na co liczyła.


Jeśli dziewczynie wystarcza niecały dzień po zerwaniu by się ruchać z
  • Odpowiedz
Chłopie szkoda twoich nerwów jak panna ci takie jazdy robi. Ty się będziesz wkur*ial, szukał jej, od*ierdalal jakiś szajs a ona ci będzie doprawiać rogi
  • Odpowiedz