Wpis z mikrobloga

Mireczki, miałem okazję zobaczyć i nagrać film ze słynnym POLSKIM FERRARI F40!

Widziałem na żywo już praktycznie wszystkie super i hiper cary, Pagani, Koenigsegg, Bugatti.
Jeździłem też wieloma super carami, Lamborghini Gallardo i Murcielago, najnowszy McLaren itd... ale nigdy w życiu po zobaczeniu samochodu nie powiedziałem głośne "WOW" To było pierwsze słowo które wypowiedziałem po zobaczeniu Ferrari F40, ten samochód to jest IDEAŁ, najpiękniejsza maszyna na 4 kołach jaką kiedykolwiek w życiu widziałem.

Nic dziwnego, że od lat mam na biurku model w skali 1:18, ale nie sądziłem, że to auto na żywo jest tak piękne, robi cudowne wrażenie, wszystkich mieszkających w okolicach Katowic polecam obejrzeć F40 na własne oczy, będziecie stać jak wryci i patrzeć na niego nie myśląc nawet ile minęło czasu.

Moim największym marzeniem jest przejażdżka takim autem, trzymajcie kciuki bo jeśli się spełni to na pewno nagram z tego film ;)

#chwalesie #fotografia #ferrari #film #samochody #carvideos #carboners #mikroreklama #katowice #lasquadra #samochody #motoryzacja
MGfilms - Mireczki, miałem okazję zobaczyć i nagrać film ze słynnym POLSKIM FERRARI F...
  • 7
@murgal: no co Ty, a jeździłem jakimiś innymi supercarami?

Bo generalnie jazda tego typu auta to nie należą do wygodnych. Najbardziej luksusowym supercarem jakim jechałem to McLaren 570s i to chyba jedyne tego typu auta którym bym był w stanie jeździć na co dzień
i to było bardzo, ale to bardzo mocne rozczarowanie. Taczka!


@murgal: @MGfilms: Mogę dołączyć do grona, raz udało mi się przejechać F355 - nie po torze, zwykła jazda w Niemczech po ulicy z okazji pewnego eventu i mogę powiedzieć podobnie. Oczywiście to nie jest zaskoczenie, trudno wymagać od 20 letniego samochodu czegoś niesamowitego. Prowadzą się strasznie prymitywnie i nieprzewidywalnie. Raczej taki gokart który robi co chce. Ma to jakiś urok
@devones: @murgal: Ale czego wy wymagacie od sportowych aut lat 80/90? Wygody skody w dieslu? F40 ma właśnie takie być, bez kompromisów. Na torze na pewno pokazuje, dlaczego jest taki "prymitywny i nieprzewidywalny". A że ludzie ich nie używają do czego zostały stworzone, bo są nieziemsko drogie ¯\_(ツ)_/¯
Chcesz wygodnie i szybko to kup jakieś typowe granturismo albo ferrari californie.