Wpis z mikrobloga

@KupaNaStole: ech ile ja znam takich lasek po studiach, obywatelki świata #!$%@? jego mać co nie potrafią pociągnąc jednego tematu dłużej niż 10 minut, nie mówiąc nic o inicjowaniu jakiejkolwiek rozmowy. A jak juz np. ja coś zacznę to trzeba ciągnąć za język żeby rozmowa nie urwała się po 2 minutach.
  • Odpowiedz
a o czym to by chciały rozmawiać? O historii poezji francuskiej? O malarstwie gauguina? O odkryciach archeologicznych? O trzeciej drodze w polityce? Wpływie disco na późniejsze gatunki?


@Cointreau: naprawdę myślisz, ze o tym chciałyby rozmawiać? xD proszę ja ciebie, jakby tak było, to serio bym szanował

chciałyby porozmawiać o
  • Odpowiedz
@KupaNaStole:
Niech ta pani sobie sama odpowie, kogo społeczeństwo bardziej potrzebuje - mechanika samochodowego czy ekspertki w dziedzinie kobiecych zachowań społecznych xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@KupaNaStole: więcej facetów idzie na dany kierunek studiów- "kurła! Parytety! Seksizm! Skandal, kobiety są takie same jak mężczyźni!"
Więcej kobiet idzie na dany kierunek studiów- "faceci to śmierdzące lenie, wolę być lezbą, niż mieć faceta"
  • Odpowiedz
Powstaną całe kobiece osiedla! Już sobie wyobraziłem co się będzie działo w odpływach pryszniców, bo mieszkając z trzema kobietami nie minęły 3 dni żeby taki był zatkany włosami xD
  • Odpowiedz
kto tych chłopców wychowuje? Mężczyźni? :)


@Akirra: Nie-feministki, czyli ta gorsza kasta składająca się z 95% kobiet, najwyraźniej zniewolonych i pozbawionych inicjatywy które z jakiegoś tajemniczego powodu nie chcą mieć z feminizmem nic wspólnego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie bardzo mamy potem z tym facetem o czym gadać

chyba #!$%@? w równoległym wszechświecie, to raczej z babami w większości nie ma o czym gadać, co widzę w życiu xD
  • Odpowiedz