Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
@KupaNaStole: niech zamieszkają na jednej wyspie jak w eksperymencie, kobiety na jednej, mężczyźni na drugiej

BTW. po co się kształcić i pracować jak kobiety mogą to zrobić za mężczyzn i jeszcze zrobią to z ochotą z własnej woli ?
  • Odpowiedz
@KupaNaStole: chciałbym porozmawiać z tą kobietą, pewnie nie wydukałaby nic na poważne tematy naukowe, czy ekonomiczne, bo całe życie studiowała jakieś #!$%@? głupot w społeczeństwie i #!$%@? wie o rapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KupaNaStole a o czym to by chciały rozmawiać? O historii poezji francuskiej? O malarstwie gauguina? O odkryciach archeologicznych? O trzeciej drodze w polityce? Wpływie disco na późniejsze gatunki? Przecież każdy by musiał niezależnie od wykształcenia dziennie brittanice wertowac. Skoro nie ma o czym z nami rozmawiać to lepiej nie rozmawiać w ogóle i nie zatruwajmy się wzajemnie.
  • Odpowiedz
@KupaNaStole: faktycznie nie za bardzo mam o czym rozmawiać z kobietą która zmarnowała 10 lat życia na bibliotekoznawstwo, kulturoznawstwo lub stosunki międzynarodowe a ja przez 10 lat pracowałem, prowadziłem jedną firmę, drugą, czytałem książki, jeździłem na szkolenia, wzbogacałem swoją wiedzę branżową i doświadczałem życie
  • Odpowiedz
@KupaNaStole: To jest jakiś nieśmieszny troll czy tę babę już do końca #!$%@?ło? Wszystko dobrze tylko, że jest zupełnie na odwrót to kobiety są w dużej mierze (bo nie można uogólniać) wychowywane na księżniczki na zasadzie ''masz cycki więc wszystko ci wolno i zawsze masz rację''. Dorosłość,dojrzałość i mądrość oraz zaradność większości dziewczyn kończy się w momencie kiedy trzeba zacząć płacić za siebie i nagle z księżniczki robi się przeciętna
  • Odpowiedz
Ja jestem kobieta a robie rzeczy w domu co robi chłopak ( ͡° ʖ̯ ͡°) przeważnie ale nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz