Wpis z mikrobloga

  • 699
Pytanie do #motocykle, konkretnie #chopper, czy wy macie jakiś kompleks małego fiuta że musicie tak #!$%@?ć tymi pierdziawami od samego rana? Żona nie zgodziła się żebyście na kryzys wieku średniego kupili sobie dwuosobowego kabrioleta za wasze pieniądze więc został motor i żeby was ktoś na nim zauważył trzeba #!$%@?ć tłumik i budzić zmarłych? Samochody ciężarowe z ogromnymi dieslami, ważące w #!$%@? ton są 10 razy cichsze niż jeden mały człowieczek z wybujałym ego na swoim motorku. Jeszcze żeby to jakoś brzmiało jak silniki samochodowe takie jak V8, ktore wygrywają jakaś melodię, a nie PYR PYR PYR. Easy rider jeździł po drogach na pustyni, a nie #!$%@? po osiedlach pedały!
  • 38
  • Odpowiedz
@iwunio: Druga banda do struny na szyi to ci kiblojeźdźcy. 50-80 ccm pod dupą zobowiązuje, więc cała okolica MUSI wiedzieć, żem se kupił. Rumak. Wierzchowiec. Te 6 KM to w końcu zobowiązuje.
  • Odpowiedz
  • 28
@iwunio #!$%@?, Mirku, jak ja się zgadzam z tobą. I jeszcze te pozycje za kierownicą tych pojazdów... Ja bym po 5 minutach był odretwialy. Siedzi na tym #!$%@? jak na fotelu u ginekologa... I pyr pyr pyr
  • Odpowiedz
@iwunio: jakbym jeździł to sam #!$%@? wydech. Wielu Baranów jeździ nie patrząc, przynajmniej słyszeć będą. Przy dzwonie to chyba sam potrafisz zgadnąć który z kierowców ma bardziej #!$%@?
  • Odpowiedz
@su1ik Już tu kiedyś ktoś mówił, tłumik jest skierowany do tyłu, więc Ci w samochodach z przodu i tak go nie słyszą, taka prawda. Przeszkadza to za to w miastach, szczególnie w nocy.
  • Odpowiedz
@iwunio sam lubię głośne wydechy ale bez przesady xD niektóre choppery to już przesada, ale najgorsi są posiadacze Yamahy R125, chyba nigdy nie widziałem żeby chodziła normalnie, zawsze drze jape i ledwie co jedzie bo w końcu 125 w 4t XDD
  • Odpowiedz
@iwunio do chopperow, które z reguły jeżdżą na niższym zakresie obrotów dodalbym wszelkiej maści crossy czy tam enduro. Nawet bardziej #!$%@?ące, bo piłowane do oporu silniki są znacznie bardziej uciążliwe
  • Odpowiedz