Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi 9t - UNBOXING i PIERWSZE WRAŻENIA
No i przyszedł( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczcie jak wygląda i co jest w pudełku

Xiaomi Mi 9t

Kupiony na Gearbest w wersji 6/128GB, niestety jeszcze przed ostatnim obniżkami, ale trudno się mówi ... Teraz jest w super cenie tylko 297.99$ [1150zł] z kodem: HYPERGADGET11

Paczka szła dokładnie 16 dni, przesyłką Priority Line [DHL] przez Niemcy, oczywiście bez VAT( ͡° ͜ʖ ͡°) Pudełko z telefonem było dobrze zabezpieczone.

Samo pudełko nie robi wielkiego wrażenia, jest zwyczajne. Mój poprzedni Axon 7 był zapakowany w pudełko wyglądające bardziej elegancko i premium.

W pudełku znajdziemy:
- telefon
- twarde etui
- ładowarkę EU
- kabel USB-C
- kluczyk do tacki SIM
- instrukcję

Na samej górze w osobnym kartoniku jest sciemnoszary case, kluczyk i instrukcje. Case dobrze pasuje na telefon, jest z twardego plastiku, dość dobrze wygląda i chroni.
Poniżej w pudełku znajdziemy telefon. Jest zabezpieczony przezroczystą folią, bez żadnych napisów czy grafik.
Na dnie pudełka umieszczono szybką ładowarkę i kabel USB-C.

Pierwsze wrażenia są bardzo dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Telefon wygląda swietnie. Wybrałem kolor czarny, który ma imitujące karbon szklane plecki. Ma też czerwone elementy [oczko aparatu, przycisk on/off i podswietlenie kamery selfie], które bardzo mi się podobają. Wielkie wrażenie robi przód telefonu po włączeniu. Mamy niczym nieograniczoną przestrzeń, tylko czysty duzy ekran bez żadnych wcięć. Ekran [AMOLED 6.39cala] jest świetny, czytelny, jasny.

Bajerem jest oczywiście wysuwana kamera selfie. Jest podswietlana na czerwono, robi wrażenie( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysuwa się dość szybko.

Czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran jest zadziwiająco dokładny i szybki. Bez probolemu odblokowuje telefon. Podswietlenie ekranu przy przycisnięciu palca też jest bardzo efektowne

Wielkość telefonu jest dla mnie optymalna, nie jest za duży. Mi9t ma prawie 1cal więcej niż mój Axon 7, ale gabarytowo jest tylko minimalnie większy.

Co do wydajności, szybkości działania czy aparatu jeszcze za wcześnie na konkretnej wnioski. Ale wygląda to bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę się pobawiłem i pocykałem fotek.

Teraz testy i użytkowanie, bo to będzie
mój główny telefon( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wkrótce szersza recenzja.

Jak macie jakieś pytania zapraszam.

#gearbest #xiaomi #mi9 #mi9t #sebeksspoleca #itemyzchin

Pobierz sebekss - Xiaomi Mi 9t - UNBOXING i PIERWSZE WRAŻENIA 
No i przyszedł( ͡° ͜ʖ ͡°) Zob...
źródło: comment_KHP0GYeV6pfgsc3nS29FVX54rD2NtV3z.jpg
  • 55
@cincin27: O, dziękuję. Ale w sumie jak tak patrzę na ceny K20Pro + efekt świeżości to chyba w weekend pójdę go ogarnąć w jakimś mi store I pewnie zamówię/kupię.
@cincin27: ostatni Samsung jaki miałem to Galaxy S2 już wypadłem z obiegu odkąd kupiłem pierwszego chińczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyzwyczailem się do cen ~500zl
Ale nie żałuję, brat ma mi9 i jak zobaczył mi9t to powiedział że by wolał mi9t
@cincin27: no z ceny powinien polecieć trochę ale taki pocofone się zatrzymał na 1000 i niżej nie puszczają ciekawe gdzie wyhamuje mi9t
Bo mi9 poleciał z 1700 do 1300 ostro w dol
@azurri: 1150 zł trochę drogi? Snapdragona 730 masz w Samsungu A80 za 2800 zł xD.


@cincin27: jakis lenovo snap 710 bateria 4050mah za 600pln
ja nie przepadam za takimi markami bo kupiłem swego czasu leeco i soft kulał troche, xiaomi ma bardzo dopracowane oprogramowanie ciągłe aktualizacje. Ale widać jaką marżę nakłada samsung, jak apple.

https://www.pepper.pl/promocje/czarny-lenovo-z6-liteyouth-464-snapdragon-710-63-cala-android-9-bateria-4050-mah-b20-dolby-atmos-at-aliexpress-172668
@kubekdudek nie, bo w codziennym użytkowaniu nie odczujesz różnicy. Snap 730 jest bardzo wydajny, porównywalnie do niedawnych flagowców Mi6 i Mi8. Może jakbym grał w gry to bym pomyślał nad 855. Poza tym Mi9t jest wizualnie ładniejszy niż Mi9 i ma większą baterię na czym mi zależało. Natomiast Mi9t Pro jeszcze nie ma, nie wiadomo kiedy wyjdzie, a pewne jestem że na starcie będzie fest drogi.

Tu masz trochę szerszą moją recenzje
@sebekss: tylko że te 30% wydajności sprawia że za rok-dwa ten telefon z gorszym snapdragonem nie będzie dawał już sobie rady i będzie na poziomie każdego średniaka a snap 855 Nadal będzie jednym z lepszych procesorów
@kubekdudek Nie zgodzę sie. Snap730 jest na poziomie bliskim 845. Czyli Mi8 czy OnePlus 6t. Wg Twojego rozumowania Mi8 tez będzie złomem za rok. A co sądzisz o ludziach kupujących np Redmi Note 7, gdzie jest dużo słabszy procesor? To o czym piszesz, te 30%, to tylko słupki w AnTuTu. Następca Snapa 855 też będzie dużo szybszy od niego, co oczywiście nie spowolni telefonów z 845( ͡º ͜ʖ͡º