Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki. Jako, że od jutra będę miał #multisport chciałbym zacząć grać w #tenis lub/i #squash
Jak wiadomo z tymi sportami jest mały problem, mianowicie trzeba dwojga ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I tu pytanie są jakieś osoby z #krakow w podobnej sytuacji, które chciałyby pograć.
Jeśli o mnie chodzi to w oba ww. sporty nie grałem, jednak regularnie uprawiam różne inne sporty, więc kondycji powinno wystarczyć przynajmniej na chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że to kompletnie różne sporty, ale na wfie w pingla kolegów kosiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Tak, pisałem tego posta miesiąc temu, ale dopiero od jutra mam kartę i w dodatku tylko 1 mirek wykazał jakiekolwiek zainteresowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
Odnosnie squasha:
Jesli masz problem zeby kogos tutaj znalezc, spróbuj na facebookowej grupie Squash Kraków, albo skontsktuj sie z ktoryms z klubów (Racquet, Enjoy, Squash4You), powinni ci pomoc znalezc kogos, albo zapisac sie na zajecia podstawowe- polecam bo w początkowej fazie mozna nauczyc sie wielu złych nawykow, ktore pozniej ciezko wyeliminowac :)