Wpis z mikrobloga

@Nieudacznik_z_podkarpacia: Po co udawać się do psychoterapeuty, przejść na dietę i poćwiczyć na siłowni, a w skrajnych przypadkach zrobić sobie tę operację plastyczną xD Lepiej obwiniać o wszystko kobiety, domagać się redystrybucji seksu myśląc przy tym narządami płciowymi zamiast mózgiem i zapominając o prawie do decydowania o własnej seksualności.
@MedGeek: Ile prawdziwych normików siedzi na wykopie, i na tym tagu? Prawdopodobnie jestes incelem który nie chce tego przyjąć do wiadomości. Na siłowni jakiś tam staż mam,a na youtubie nie szukam obwiniania kobiet i domagania sie redystrybucji seksu. Szukam zrozumienia i jakiejś społeczności aby poczuć się akceptowanym.
Dawaj do nas, jak sie boisz ze sie dowiedza znajomi (ktorzy i tak maja cie pewnie w dupie) to wejdz z falszywego konta, ja wlasnie staram sie wysrodkowac ten radykalny incelizm i zrozumienie zasad swiata w ktorym zyjemy i naszych genow, na grupie sa nawet jakies lochy ale za przegrywami bo maja powazne zaburzenia psychiczne albo sa odrazajace z ryja lub niepelnosprawne.
@MedGeek: To prawda, nie każda. Niektórzy zamiast przyznać się do siebie, wolą służyć normikom którzy smieją się z nich za plecami. Także atakuj dalej gości jak ja, żeby móc poczuć sie bardziej jak oni(normiki).