Wpis z mikrobloga

@vizori: tzn nie chodzi mi o to, co się z czym je a bardziej o doradzenie konkretnych zapachów, wolę opinię ludzi stąd niż czytać na portalach tematycznych jakieś pierdoły perfumowych neofitów po których wiem jeszcze mniej niż na początku
@corka_mirka: @Qtavon: @vizori: no dobrze w takim razie
poszukuję zapachów na teraz i na ciepłą jesień, jeden codzienny do biura i drugi bardziej wieczorowy, na wyjścia na miasto itd.
cenowo do 200zł
raczej chciałbym celować w coś świeżego i żeby to nie były standardowe opcje jakie poleca się na początek (jakieś azzuro czy kenzo na kiju)
zależy mi na dobrej trwałości
@Tukan_Marcin swieze/biurowe - Dior Homme Cologne, Prada Amber Pour Homme, może jakieś Molecules (szeroki wybór, jednak warto być ostrożnym, są dość specyficzne i nie każdy je czuje), Rasasi Al Wisam Day; wieczorowe/na chłodniejsze dni Al Haramain Leather Oudh, Dior Homme (też w porządku do biura) /Homme Intense, Bvlgari Man in Black
@Tukan_Marcin:
Na teraz Banana Republic Vintage Green
Na ciepłą jesień, bierz udział w rozbiórce Parfum De Marly Layton/Carlisle (do 200zł kupisz ~30ml) mega potężne parametry 2-3 strzały starczą. Sprawdzą się na miasto i na randkę.
Do biura i nawet na wieczór nie wiem, może Valentino Uomo Intense ? Za ~200zł da się wyrwać tester.
Ja do biura używam wszystko co lubię.
Na teraz Dior Sauvage cologne, nie jest dziadków to świeża scisnieta cytryna, i cenowo ok, na później Prada Luna Rossa carbon i biuro i wyjścia