Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 525
Średniowieczne #rozdajo
Do wygrania gra Crusader Kings II z kilkoma DLC: The Old Gods + Legacy of Rome + Way of Life + Sons of Abraham + Monks and Mystics + Charlemagne
Są to moje pozostałości po #humblebundle
Klucze oczywiście do wykorzystania na Steam.
Liczy się kreatywność, na wpisy czekam do 10:00 dnia jutrzejszego.
#gry #ck2 #zadarmo #gry
SenatRzymski - Średniowieczne #rozdajo 
Do wygrania gra Crusader Kings II z kilkoma D...

źródło: comment_igpB2aowz2bHNQCAaPbixtVRB7yyncSV.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SenatRzymski: kiedyś ksiądz mojego kolegi opowiadał że był doradcą króla. Bądź co bądź do obowiązków głowy państwa jest wydawanie wyroków. Tak jak przez 1 rok rządów był rozsądny I sprawiedliwy, to później poszedł na łatwiznę. Ktoś ukradł krowę? Ciemnica. Ktoś wzywał szatana? Ciemnica. Ktoś wydupczyl jego matkę? Normalne więzienie, tyle że bez światła. Wpakował tam z pół królestwa, że więcej ludzi było pod ziemią niż na powierzchni. Pewnego dnia na kolejną nudą rozprawę przyszedł waszmosc. Podawał się za czarownika na 50 lvl. Dla takich było specjalne miejsce. Ciemnicoburdel Ale nie taki z ludźmi. O nie, z orkami. Podobno krzyki było słychać na całe miasto. Wtedy powstał poważny ruch oporu (wcześniej polegało na tym że przywoływali ogień, oczywiście z marnym skutkiem). Liderem został działaczka opozyjna która została skazana za stwierdzenie że pogoda nie zależy od humoru głowy państwa. Wiceliderem został typo co wydupczył matkę. Plan był prosty. Wydostać się z ciemnicy. Pierwszy pomysł był taki żeby przeciąć kraty w oknach, lecz okazało się że w więzieniu nie ma okien. Drugim pomysłem było wyważenie drzwi. Też na marne, ponieważ cały czas zamiast w wrota uderzali w sciany (nie dziwota ciemno było). Utracili jakąkolwiek nadzieję. Typo mówi do laski :
-wiesz co robiłem to z ciotka, matka Ale nigdy nie robiłem nie znając twarzy innego człowieka.
-okej rób co chcesz I tak zginiemy
Było słychać ogromne jęki I steki aż nagle do ciemnicy wpada jasne oslepiajace światło
To matka króla, gdy usłyszała dźwięki stała się potwornie zazdrosna A wiadomo #logikarozowychpaskow więc postanowiła się dołączyć.
Po skończonej robocie wypuściła wszystkich
  • Odpowiedz