Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się na rozkręceniem kanału na yt o tematyce lego vintage. Skupiłbym się na 3 seriach: castle, pirates i western (włącznie z Indianami). Omówienia serii, setów, pudełek, alternatywnych budowli z odwrotu pudełka itd. Plus wyceny setów w stanie misb oraz używanych z podziałem na kategorie. Jako, że dysponuje sporą ilością misbów jak i złożonych egzemplarzy każdy set prezentowałbym w oryginalnie zapakowanym pudełku jak i złożonym egzemplarzu. Byłoby zainteresowanie takim tematem, jak myślicie? #lego #pytanie #kiciochpyta
niesforna_rita - Zastanawiam się na rozkręceniem kanału na yt o tematyce lego vintage...

źródło: comment_oDRiyfjM2ba3XC5pDVbuE9ACwHnk51ZZ.jpg

Pobierz
  • 25
@niesforna_rita: No i obawiam się, że Ci to nie pójdzie. Na takie coś trzeba mieć zajawkę i po prostu zacząć to robić bo sprawia przyjemność, a nie zaczynać od pytania czy ktoś to obejrzy. Z takim podejściem szybko się zniechęcisz bo początki są zawsze trudne i jeżeli już na tym etapie się skupiasz na tym czy ktoś to obejrzy to dasz sobie spokój po kilku odcinkach, które ze względu na małą
Byłoby zainteresowanie takim tematem, jak myślicie?


@niesforna_rita: Jeśli będziesz recenzował osobiście te zestawy (pokazywał je ze szczegółami, coś jak Jangbricks robi w swoich recenzjach), to ja z chęcią będę oglądał :)
@niesforna_rita: bym śledził taki kanał jakby mi się podobało to co robisz, a żeby się podobało musisz działa jak prawdziwy fan i oprócz pokazywania i składania to dobrze by było byś tworzy z tego własne konstrukcje, zamki.
Jako, że dysponuje sporą ilością misbów jak i złożonych egzemplarzy


@niesforna_rita: Ciekawe skąd wziął na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio zamki i piraci - ehh, marzenie dzieciństwa. Może choć trochę je zrealizuję, jak Pjoter podrośnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Nagrywaj i zrób wykopalisko jak zaczniesz, żeby nie przegapić!