Wpis z mikrobloga

Tak jak zapowiedziałem, zapadła decyzja o rozbudowie istniejącego przemysłu stalowego, mianowicie o rozbudowanie go o fabrykę części mechanicznych. Na zdjęciu screen sprzed, a w komentarzu już po.

Jak widać zmiany są dosyć daleko idące (całość wybudowana za ruble i wyniosła coś koło 700-809k). Główny problem z przebudową polegał na tym aby znaleźć miejsce dla zakładu mechanicznego i móc połączyć go z hutą. Niestety połączenia fabryczne są stosunkowo krótki i co już gorsze, nie mogą się przecinać z innymi połączeniami jak drogi, ścieżki czy tory. Dodatkowo zależało mi na tym aby nowa fabryka i huta były w zasięgu stacji kolejowej, stąd też decyzja o jej przesunięciu. Gotowe części mechaniczne trafiają do magazynu, a tu już odbiera je jeden pociąg i sprzedaje je za ruble oraz jeden Kamaz 5410 eksportujący je za dolary.

Dodatkowo całość ze względu na górzysty teren wymagała kombinowania z puszczeniem torów i po którejś z prób w końcu udało się to zorganizować tak aby miało ręce i nogi.

#workersrescues #workersresources #gry #strategie
Pobierz I.....t - Tak jak zapowiedziałem, zapadła decyzja o rozbudowie istniejącego przemysłu...
źródło: comment_42uXF0b0tl5Vhk2OUb0Prsqz0lMGM7WA.jpg
  • 3
@indyk_grozy: Wszystko taśmociągami. Kopalni żelaza mam 4 połączone na zasadzie 2x Kopalnia -> duży skład -> zakład przetwarzania. Węgiel w zasadzie to samo tylko z jednej kopalni (obsadzonej prawie na 100%) idzie bezpośredni do zakładu przetwarzania i już później do magazynu. No i kopalnie umieszczone na tyle blisko siebie aby 1 przystanek autobusowy obsługiwał 2-3 z nich.