Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bauwan: podpinam się pod twoje pytanie, bo mam te sama rozkmine, zwłaszcza że kiedyś już kupiłem adapter BT za 50pln i sobie mogę go wsadzić, bo nic się z nim nie łączy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bauwan: to że na ali jest 2+ x taniej niż na Allegro to nic dziwnego, patrz po prostu na opinie jeśli jest ich dużo i tyle
  • Odpowiedz
@mtos: właśnie tego się obawiam, a nie chcę czekać miesiąc na coś co i tak nie zadziała... XD

@Analogowy_Brokul: a skąd zamawiałeś? Chodzi mi raczej o, że Chińczyki mają je strasznie tanio i się boję jakiegoś bubla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kien: właśnie to chyba jedna z niewielu aukcji, gdzie #!$%@? nie wymazali brandingu 8bitdo, więc przynajmniej się wydaje bardziej legitne
  • Odpowiedz
@bauwan: Kupiłem 2 dni temu na Allegro i wczoraj dostałem. Działa bardzo dobrze z kontrolerem od Xbox One S. Myślę, że czekanie 2 miesiące by zaoszczędzić 20-30 zł mija się z celem.
  • Odpowiedz
@mtos: tak, bo przynajmniej wygląda na w miarę legitne i na zdjęciach nie ma #!$%@? wymazanego loga 8bitdo

@LongWayHome: no teraz to widzę najtańszy za 90zł + przesyłka, więc już zaraz dwukrotność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz