Wpis z mikrobloga

Elektryczny motor? Nie ma nic lepszego, przynajmniej dla mnie (σ ͜ʖσ)

Nowe video na kanale, dla ciekawskich mogę już teraz powiedzieć że jest w 360° może to was skusi ( ʖ̯)

Link:
https://youtu.be/liM1kEJrw_w

I co się stanie gdy naciśne przycisk power w trakcie jazdy? Nic, na szczescie. xD

Nagrywane za pomocą GoPro Fusion 360° i edycja na telefonie Samsuns s10+, trochę roboty jest ale przynajmniej nie potrzebuje lapka za kilka tysięcy, jeszcze

Zapraszam do śledzenia tagu #supersoco na którym będzie pojawiać się więcej wpisów (ʘʘ)
#motocykle #chwalesie #technologia #citybike #motoryzacja #motorelektryczny #gopro #goprofusion #gopro360 #czujedobrzeczlowiek #youtube #gopro #gimbal i trochę #pokazmorde
Wołam i dziękuję zainteresowanym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@fulso @bsl @moonlisa

I trochę #glodnyjakwilk tam niedługo pojawi się przepis na ciasto marchewkowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
v.....k - Elektryczny motor? Nie ma nic lepszego, przynajmniej dla mnie (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

...

źródło: comment_QJ9HQa1Gr3BOSEHPLNdepyGtN84Kc9sy.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@taknietakznowuzajete zablokowany do 45km/h , 1 lądowanie 80km , 2 baterie 160km ,

Największy problem głośne hamulce, ale dlatego że styl jazdy jest zupełnie inny i zajmuje trochę czasu żeby się przestawić.

Ale zabawa jest super.

Odblokowany do 80km, można to zrobić samemu na yt jest pełno instrukcji, ale lepiej wolniej bo baterii szkoda () chociaż i ona daje rady fantastycznie przy dobrym ciśnieniu opon (
  • Odpowiedz
  • 0
@fulso praca, miasto i zakupy, dorzucić sakwy jak ja mam po bokach i masz miejsce na pokrowiec i zakupy 45l , u mnie jeszcze plecak 40l i można raz w tygodniu jechać do sklepu po większe zakupy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@taknietakznowuzajete jedyne co po zakupie trzeba zrob ic to aktualizacja komputera, to w serwisie robią, bez tego jak się silnik nagrzeje to podczas jazdy na pełnym gazie potrafi mieć spadek mocy, ale tego już nie mam po aktualizacji ()

Górki Zajebiste, bo potem jest z górki i przez hamulce => silnik ... bateria się ładuje j można odzyskać kilka % podczas jazdy w dół, genialna sprawa
  • Odpowiedz
  • 0
@v1lk elektryk skuter to nieporozumienie. Nie lepiej kupic 50cc co ci spali 2l i nie martwisz sie ze cala noc musisz ładować?
  • Odpowiedz
  • 0
@ethics cała noc ładowania? Kto ci takich zabawnych informacji nakład do główki? Max 5 godzin ()

Poza tym, miałem 50ccm i więcej z tym problemu niż korzyści, za duże koszta utrzymania i tyle, a elektryka mogę ładować w pracy, pubie, sklepie i w sumie gdzie mi się podoba bo nikt nie ma nic przeciwko ()

Jak już bym był w
  • Odpowiedz