Wpis z mikrobloga

Czy istnieje mozliwosc wyrobienia nowego dowodu osobistego tylko z pomoca ambasady polskiej w Hadze? Czyli zlozyc tam wniosek, tam odebrac dowod i spokoj? Czytalem, ze nie, ale teraz pare ludzi mnie przekonuje, ze bez problemu.

I druga sprawa: watpiac w opcje powyzej zaczalem juz dzialac w kierunku wyslania papierow online przy pomocy strony ministerstwa euap czy cos takiego. Profil zaufany, czyli w moim przypadku logowanie za pomoca strony banku wystarczy do zlozenia wniosku? Bo teraz przyszedl mi jakis mail z kosmosu, 'zebym w ciagu 14 dni potwierdzil profil zaufany w punkcie potwierdzajacym'. Nie wiem o co chodzi, logujac sie przez bank wszystko dziala, ale juz teraz nie wiem czy za dwa tygodnie wszystko nie padnie.

#holandia #emigracja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjoter88: dowód osobisty wyrobi przez epuap, ale odbiór osobisty w PL :P aczkolwiek może da się jakoś zrobić, żeby wysłali do ambasady. @Delo: no niestety to tak działa, że "wyrobienie" profilu zaufanego musisz potwierdzić osobiście. W niektórych bankach działało, że nie trzeba było potwierdzać, ale widocznie masz tak jak ja, że musisz się osobiście z dowodem stawić w banku
  • Odpowiedz
@wojciech_s: z tym profilem zaufanym to chyba jednak moj bank nie wymaga osobistego potwierdzania, bo idzie cos zrobic po zalogowaniu sie przez bankowa strone na tym epuap. Dziwnie tylko to jakos jest rozwiazane, bo mam dwa konta: jedna zwykle bez profilu i drugie z opcja potwierdzenia tozsamosci przez logowanie na ing. Nie wiem jak to sie stalo.

@wojciech_s: @pjoter88: @TurboRookie:
Co do paszportu tymczasowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Delo ostatnio to przerabiałem, jakoś 2 miesiące temu. W ambasadzie wyrobisz tylko paszport. Sprawdź Bruksele, bo jak ja wyrabiałem to w Kolonii I Hadze pierwsze wolne terminy były za 4-6 tygodni. W razie pytań dawaj śmiało.
  • Odpowiedz