Wpis z mikrobloga

@emilkos8: Różowa mojego brata tak jeździła. Jak na kolejne wakacje nie chciała, bo powiedziała, ze ma faceta i nie chce na miesiąc wyjeżdżać to wykupili miejscówkę tez dla niego ;)
Dzieciak niestety do niej zaczął mówić „mamo” :/ ale zdjęcia rodzinne z wyjazdu mieli piękne
  • Odpowiedz
@emilkos8 nasza niania ma tak samo. Jedzie z nami, wszystko opłacone i wypłata normalnie za ten czas też. Tylko że dzieci trójka, ale ona głównie do najmłodszego 8 miesięcznego. Byliśmy tak z nią już trzy razy na pobytach, na co dzień normalnie u nas pracuje.
  • Odpowiedz
  • 79
@JanDzbanPL pojedź daunie na wakacje z trójka dzieci 8 miesięcy, 3 lata i 7 lat. Niania daunie przydaje się np do tego by czuwać przy śpiącym 8 miesięczniaku a rodzice w tym czasie są że starszymi na jakichś aktywnosciach. Daunie. Z resztą szkoda strzepic ryja na piwniczaka. W dodatku dauna.
  • Odpowiedz
  • 22
@LLU83 w czasie 7 dni pobytu na Podkarpaciu byłem z dziećmi w: muzeum Lizaka, muzeum budownictwa ludowego, muzeum Bóbrka, na zamku Kamieniec, w pijani czekolady, na wycieczce rowerowej do cerkwii w Radrużu, w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, w TVP Rzeszów, na splywie pontonowym w Sanoku, w bieszczadzkiej szkole Rzemiosła, na drezynach w Uhercach mineralnych... Wiesz dlaczego mogłem? Bo byliśmy z nianią.
  • Odpowiedz
@LLU83: bo np lubisz swoją zonę i chcecie sobie zrobic romatyczny spacer po plazy (nie mówiąc o innych rzeczach),spedzić troche czasu tylko razem.Bo wiecie ze dzieci są wazne ale czas dla siebie jest równie ważny.a głównie dlatego ze cię stać więc czemu nie ?
  • Odpowiedz