Wpis z mikrobloga

@Lipathor: Jeśli wasz RiGCz, to @bronsky który broni pedofilów na każdym kroku, @artpop który popełnia #!$%@? z logiki, sprzedajny wanzeyek, który potrafi zakopać znalezisko z oficjalnymi danymi FBI o przestępczości czarnoskórych jako informacja nieprawdziwa i cała ta wasza ekipa propagująca zboczenia i wynaturzenia, to ja pluje na taki rigcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Horaccy: ten pierwszy to nieneuropa, pierwszy raz widze ten profil. Artpop robi dosko ałą robotę wyjaśniając prawackie kłamstwa i manipulacje. A plucie na RiGCz nie dziwi. Konserwoidy wolą emocje od faktów.
  • Odpowiedz
ten pierwszy to nieneuropa, pierwszy raz widze ten profil. Artpop robi dosko ałą robotę wyjaśniając prawackie kłamstwa i manipulacje. A plucie na RiGCz nie dziwi. Konserwoidy wolą emocje od faktów


@Lipathor: jak ty z tym bronskym, atencjuszem wa(n)ze(y)-linem i artpoopem nawet RiGCzu na oczy nie widzieliście.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: mi wczoraj usuneli najpierw wpis w poscie no ale jednak gdy okazalo sie ze neuropa nie miala zadnych argumentow to pozniej #!$%@? caly post. Na #polityka juz nie napisze w sumie nic bo mam na to #!$%@?(a bylem tam w miare aktywnym uzytkownikiem) i wszystkim nie-trollom konserwom albo centrystom radze to samo, szkoda odpisywac trollom
  • Odpowiedz