Wpis z mikrobloga

Wrocławska to taki ściek xD Tytuł sugerujący, że MPK ma problem z biletomatami przez nową dyrektywę, ostatni akapit artykułu z info, że nie będzie mieć problemu xD
No kurła, jak dobrze że na takie ciulowe strony mam Ublocka
https://gazetawroclawska.pl/platnosci-zblizeniowe-beda-wymagac-podania-pinu-czy-to-koniec-placenia-za-bilety-w-autobusach-i-tramwajach/ar/c1-14310985
#wroclaw
Reepo - Wrocławska to taki ściek xD Tytuł sugerujący, że MPK ma problem z biletomatam...

źródło: comment_YSPUIauXFIc7VkyhMuySY0A2kCZNHCfZ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Miotają się między sobą. Już nie wiedzą co pisać.. Poziom redaktorów drastycznie tam spadł. Przeczytali na necie, że płatności do 50 ziko będą też wymagać potwierdzenia PIN'em, ale nie wgłębiając się dokładnie w temat postanowili zrobić sensację.
  • Odpowiedz
@Reepo tak samo co tydzień dają tytuł "Czy dzisiaj jest handlowa niedziela? Zobacz gdzie zrobisz zakupy" i dopiero w treści jest jaka to niedziela
  • Odpowiedz
@Tommy__: @Reepo: Ten szmatławiec od jakiś 5 lat leci w równie pochyłą. Natomiast w tym roku zaczął być bardzo blisko dna. Polecam sobie zrobić kwerendę ze słowem POTĘŻNE bo jak, któryś redaktorzyna użył go raz to chyba przez tydzień było non stop powielane przez innych do każdego artykułu.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Ja przeglądam, bo czasem wrzucą info o remoncie albo czymś co może się przydać, a nie zwróce uwagi. Najgorsze, że żaden serwis obecnie nie ma ani wartościowych tekstów ani analiz dotyczących Wrocławia. Tuwrocław nie da się czytac bo jest za dużo pierdół, GW omówiona, Wyborcza dział Wrocław - mój ulubiony redaktor aktywista. Ehhh..
Żeby nie było, że narzekam. Jest czasem coś do przeczytania na stronie Radia Wrocław ;)
  • Odpowiedz