Wpis z mikrobloga

Kumpel, posiadacz #ps4pro #ps4 , mi tu rozpacza, że chciałby pograć w to co na filmie ale ni ma i nie bydzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co mam zrobić? Jak wytłumaczyć mu, że świat nie kończy się na grze? Jęczy, że to niesprawiedliwe, że xbox ma multum wspaniałych samochodówek a na Sony kiepski Driveclub i równie niegrywalne GT Sport. Poradźcie co mu powiedzieć? Tylko nie piszcie, że mam go pocieszać, że Sony znalazło 100 mln jeleni, bo to już wie i nie pomaga...
#xboxone
rbbxx - Kumpel, posiadacz #ps4pro #ps4 , mi tu rozpacza, że chciałby pograć w to co n...
  • 39
  • Odpowiedz
@ludzik: Ale Ty wiedz przyjacielu, że to film z YouTube. Może nie wiesz, gra inaczej wygląda na konsoli a inaczej po kompresji na YouTube.
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: O jakiegoś czasu działa Forza Race Regulations (FRR). W temacie o którym piszesz wiele zależało od graczy. Przecież developerzy nie mogli zrobić niewidzialnych osłon na auta bo byłby to bezsens.

@3zMK2: Czyli jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma...
  • Odpowiedz
@rbbxx:
Forza Horizon 4 lata spokojnie na Ultra na dosyć starym piecu, ja sobie swobodnie gram w 50+ fs w FHD/Ultra na GTX 970, i5 3570 i 16 gb ram, a takiego używanego kupi już za 1k+
  • Odpowiedz