Wpis z mikrobloga

181 871 + 543 = 182 414

Kiedy terapeutka powiedziała mi, że naprawdę nie muszę nikomu udowadniać ile jestem w stanie przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) otworzyła mi się jakaś dziwna zapadka i wychodzi na to, że granice naprawdę leżą nie gdzie indziej niż w głowie. Tym samym wpadła kolejna lipcowa życiówka poprawiona na 543km i to tak naprawdę niechcący!

Ogólnie to ni w ząb nie pasowało mi jechać przez ten Rzeszów i chciałam sobie zrobić część po swojemu. Dałam się jednak namówić panu @metaxy i wystartowałam z Krakowa ze wszystkimi w sobotę o 6:00. Noc była ciężka, bardzo ciepła, a w hostelowym pokoju razem ze mną 11 innych dziewczyn… W dodatku zepsuło mi się jedzenie przygotowane dzień wcześniej na śniadanie, więc pierwsze 100km przejechane na słodkiej bułce i 3 bananach.

Cieszę się, że mogłam poznać kilka nowych osób z ekipy #rowerowykrakow i resztą znanych wcześniej wariatów. Właściwie całą drogę jechało mi się fantastycznie. Kryzys dopadł mnie gdzieś na 520km, gdzie 24h bez snu, żwawe tempo i warszawskie ścieżki z kostki zaczynały dawać mocno w kość organizmowi. Zaczęłam się strasznie mocno pocić i znalazłam się w sytuacji, w której pomógłby mi tylko odpoczynek i przytulanie kota. Całe szczęście chłopaki mnie wspierali i jakimś cudem doczołgałam się do Centralnego. Jakbym jechała sama na pewno bym #!$%@?ęła rower gdzieś do rowu i poszła spać.

Niemniej mam nadzieję, że jeszcze z jedna 500-tka mi w tym roku wpadnie, bo takie ultra to świetna sprawa! Tyle godzin na rowerku - najlepiej! Dzięki pan @metaxy @Cymerek @Mortal84 @bynon @pe__pe @MordimerMadderdin @DerMirker, wspaniałej pani @wspodnicynamtb i innym za wspólną zabawę! Miło było widzieć również sporą grupę #wykopfocusclub!

#rowerowyrownik #rower #edytkanarowerze #warszawa #500km (nr 1)
edicsson - 181 871 + 543 = 182 414

Kiedy terapeutka powiedziała mi, że naprawdę ni...

źródło: comment_mCCjQQvqMC2lGUoEmQ7dKLBcTbAv6sEO.jpg

Pobierz
  • 14