Wpis z mikrobloga

@BooB:

z kimś jeszcze w gimnazjum to temat dzieci jest raczej dość odległy :P Ślub w wieku ~20 lat też raczej nic dobrego ¯_(ツ)_/¯


Od gimnazjum do ślubu minęło parę lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KRISSVector: no tak, ale co ja mogę Ci powiedzieć, zapewne "dziecko" odkładali na później, tym bardziej że sytuacja w pracy była niepewna, ale skoro koleżanka miała to ona też zachciała teraz już natychmiast i dla dziecka była gotowa poświęcić swój związek/małżeństwo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
najprawdziwsza prawda :D zmajstrowaliśmy z żoną dziecko, w trzecim miesiącu poinformowaliśmy wszystkich znajomych i nagle po kolejnych kilku miesiącach jeb! 3 koleżanki i kuzynka w ciąży :D przy drugim dziecki podobnie, 2 koleżanki się przyłączyły. To jest zaraźliwe ;)


@henius: W sumie nie wiem dlaczego by to miało być jakieś negatywne. Moim zdaniem ludzie po prostu patrzą, że ktoś się zdecydował, a np. sytuacje finansową podobną to oni też się
  • Odpowiedz
Druga koleżanka od chyba gimbazy z jedynym ukochanym przez całe życie, ślub w młodym wieku i pojawił się problem, jej ukochany nie chce mieć dzieci :| Ta próbowała wszystkiego i nic, w końcu stwierdziła że musi zmienić męża


@BooB: A co w tym akurat dziwnego?
  • Odpowiedz
@Daimont: Też uważam, że to w sumie dość normalne i pojawia się u obu płci. Ja zbiorowego bombelkowania nie widzę, ale to chyba przez wiek mój i znajomych, ale w innych kwestiach jak najbardziej w najbliższym gronie przyjaciół. Zaręczyliśmy się z mężem i nam się nie spieszyło ze ślubem, to nawet jedna para nas wyprzedziła, kolejna 3 miesiące po nas się ohajtała. Zaczeliśmy szukać mieszkania, 4 miesiące po nas znajomi
  • Odpowiedz
dla mnie to jest pikuś, tyle rzeczy co w robocie widziałem to mnie nic nie zaskoczy ;)


@BooB: Nie, dla mnie serio bez sarkazmu to nie jest żałosne. Ja nie chciałabym mieć męza, ale nie mieć dzieci
  • Odpowiedz
@BooB: Jak ty się dowiadujesz o tych wszystkich zdradach? Różowe przy kawusi w czasie przerwy opowiadają sobie nawzajem jak przyprawiają rogi mężom? Jakaś zdradzała swojego z tobą? One się nie martwią że się to wyda?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DuzyKot: akurat różowe są takie że niby są najlepsze psiapsie, a za plecami jedna na drugą n--------a ¯\_(ツ)_/¯ Raz była akcja że najlepsze koleżanki od dzieciństwa, jedna drugiej załatwiła pracę, po miesiącu pracy razem tak się znienawidziły że szok. Praca biurowa po 8 h dziennie ciągle z tymi samymi ludźmi przez wiele lat potrafi wyczarować różne ciekawe zdarzenia, sam też święty nie jestem ;)
  • Odpowiedz