Wpis z mikrobloga

Mam obrzydzenie do p0lek ich zachowanie, zgrywanie kogoś kim nie są powoduje u mnie odruch wymiotny. Staram się sobie na siłę je obrzydzać, wtedy sobie wyobrażam jak jedna gwiazda z drugą po zdjęciu na insta, zdjęciu kawy na instastory biegnie do toalety ze sraczką i r---------a muszle klozetową, a zapach gówna gwiazdy sprzątaczka będzie usuwała całym pojemnikiem bryzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw #depresja #p0lka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiek-paleta
Jestem świadomy, że one tylko tak grają pod publiczkę, aby ją podziwiali i jej zazdrościli zajebistego życia.
Że w rzeczywistości ich życie jest nudne, pewnie też smutne, skoro muszą się dowartościować w taki durny sposób.
Że to, co jest na instagramie jest najlepszym ujęciem z tysiąca, że użyte zostały filtry.
Że to, co one wrzucają jest po prostu k---a żałosne XD np co jadła w jakiejś trzeciorzędnej knajpce. Ja bym
  • Odpowiedz
@goodguy:
Sam nie używam żadnych social mediów, więc nie obserwuje nikogo itd.
Chodzi mi o tą "modę" / "trend", przez który nawet tinderówki chcą od razu fb, ig ,czy chociaż snapa.
Nie masz to "pfff - kim ty jesteś".
A jeśli chodzi o osoby pochłonięte, to jest ich coraz więcej ,więc tendencja niepokojąca.
I gwoli ścisłości sam nie widzę życia w tych ludziach - I pewnie przez to jestem sam...
  • Odpowiedz
@ja_to_naprawie myślimy podobnie, ale cóż nawet nie liczę, że te media kiedyś jebną. Za bardzo to wszystko jest nakręcone, prawdopodobnie każda nowa alternatywa będzie jeszcze gorsza.
  • Odpowiedz