Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Waszym zdaniem lepsze są słuchawki z aktywną redukcją szumów, czy bez niej? Znalazłem opinie, że ANC niekorzystnie wpływa na dźwięk. Jak jest w przypadku słuchawek wyposażonych w ANC, ale w standardowym trybie pracy? Potrzebuję bezprzewodowych słuchawek do ok. 600 zł i zastanawiam się nad Sennheiser 4.40 i 4.50 oraz Sony Wh-CH700N (są teraz w dobrej cenie na Amazonie). Które z tych będą grały najlepiej? Nie jestem jakimś zdeklarowanym audiofilem używającym kabli za 1,5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A może polecacie coś innego w tych pieniądzach? Brak kabli to wymóg. Użytkowanie zarówno w domu, jak i w podróży.
#sluchawki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zychu142: posiadam 4.40 i jak na kwote 315zł to sa bardzo fajne mimo braku ANC. Jedyny minus to słyszalne włączenia i wyłączenia karty muzycznej po zakończeniu odtwarzania muzyki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zychu142: mam ch700n, różnicy nie odnotowałem. Jakość bardzo spoko, anc możesz sobie dowolnie włączać/wyłączać, więc jeżeli będzie Ci przeszkadzać to po prostu wyłączasz. Samo tłumienie jest bardzo spoko, klimatyzacji prawie w ogóle nie słychać, a głosy ludzi wydają się być za jakąś cienka ścianą - do 1000xm3 się nie umywają, ale robią robotę.
Z minusów - fajnie byłoby mieć mniejsza przepuszczalność dźwięku ma zewnątrz
  • Odpowiedz