Wpis z mikrobloga

Siema, poszukuje od dłuższego czasu ładowarki do melexa yamahy, przeszukałem już ebay itp i nic, ogólnie sprawa wyglada tak ze ściągnięty jest z Chin, na ładowarce jest podany nr seryjny ale jak wrzucę go w google nie wyskakuje absolutnie nic ♂️ Ładowarka ma 4 różne końcówki, i podpięcie do sieci z drugiej strony, szukałem jakichś przejściówek do innych ładowarek ale nic a nic.
Dla osoby która w znacznym stopniu przyczyni się do znalezienia mogę zaoferować psc/cokolwiek innego o wartości 5 dyszek, i przy okazji dla pozostałych komentujących, po znalezieniu mogę zrobić #rozdajo psc 20pln.
#kiciochpyta #motoryzacja #elektronika
Zdjęcia ładowarki w komentarzu.
ree_k - Siema, poszukuje od dłuższego czasu ładowarki do melexa yamahy, przeszukałem ...

źródło: comment_24MeKuEpOxxHCu5PlmMztz7XTdAN5TEB.jpg

Pobierz
  • 17
@ree_k a ja z dupy strony. Ładowarka nie działa, i chcesz kupić nową?

Ja bym to magikowi od elektroniki oddał by ogarnął temat. Tym bardziej że to prosta konstrukcja podejrzewam.

Autoryzowany serwis pomoże?

Tabliczkę znamionowa poszukaj jakie są napięcia i potrzebne natężenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ree_k: patrząc po konstrukcji to raczej nie jest prosta ładowarka. 2 duże wtyczki prawdopodobnie od ładowania natomiast ta duża prawdopodobnie jest do sprawdzenia naładowania ogniw więc to dosyć zaawansowana konstrukcja. Takie moje przypuszczenia xd

Tak jak jkbck Podaj rok produkcji tego wózka i jak jest to tabliczkę znamionową.