Wpis z mikrobloga

Mam super dziewczynę, jest piękna. Tak długo o nią zabiegałem aż w końcu odwzajemniła moje uczucie. Ona ma 20 a ja 22 lata. Wszystko byłoby ok gdyby nie moje głupie wyobrażenia. Stacza mi to sen z powiek wręcz :O Bo jak tylko pomyślę o tym że ta ślicznotka idzie do łazienki, robi kupę, śmierdzi tam, ona podciera pupę to aż mną telepie ;/ Wiem, to głupie i niedojrzałe, ale ona jest niemal doskonała i trudno mi to sobie wyobrazić :( Albo że jej rano brzydko pachnie z buzi. No nie do pomyślenia... Zaraz dostanę baty że jestem idiotą, pewnie macie rację ale już tak mam pytanie
  • 4
@Rumix24: Jak koledzy wyżej napisali - też pierdzi. Od siebie dodam, że często pod kołdrą a ty to nieświadomie wdychasz. #!$%@? czym prędzej z układu w którym laska sra i pierdzi! To niedopuszczalne!
@Rumix24: Przecież dziewczyna srająca i pierdząca jest bardziej seksowna. Jak wy możecie nie dopuszczać tego do myśli i tego nie lubić? Serio, wielu facetów to naprawdę żałosne, #!$%@? tępaki. Jak wam się nie podoba prawdziwa natura pupy dziewczyny, to możecie mi oddać swoje dziewczyny :) W kosmitce, która zawsze ladnie pachnie i nie ma potrzeb fizjologicznych, nie ma nic ciekawego i to by dopiero było dla mnie straszne.